Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet megtanítani egy 9...

Mit lehet megtanítani egy 9 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit mi meg tudtunk neki ennyi idősen tanítani: pápá-t inteni, lámpára mutatni, puszit adni, ágyról hátrafelé lemászni. :)
2010. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat kell vele foglalkozni, de ő úgyis szelektál és olyan dolgokat csinál amit nem is gondoltad, hogy elles tőled.

Én tapsolni akartam megtanítani, de nem akart, helyette puszit dobott mindenkinek akit meglátott. Integetni is csak 11 hónaposan kezdett el, pedig minden nap gyakoroltuk, most meg magától csinálja, de nem úgy ahogy én mutattam. :)

2010. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém 9,5 hós, egy hete tanuljuk a tapsolást, már 1x 2x sikerült neki :) a pápát pár hete mutatjuk neki, de csak rázza a kis karját fel-le :) Az "add ide-visszaadom" is alakul már, egyébbel még nem próbálkoztunk.
2010. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!