Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ettől még nem vagyok rossz...

Ettől még nem vagyok rossz anya, ugye?

Figyelt kérdés
A fiam szinte egész nap sír,üvölt.Semmi nem jó neki,nem éhes,büfizett,nincs melege,nem fázik.És csak üvölt,dörzsöli a szemét,de ha lerakom,újra üvölt.Már alig bírom,szívem szerint kifutnék a világból,pedig nagyon szeretem.De ma már nagyon elfáradtam.Hajnal 5 óta ezt csinálja.
2010. márc. 23. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem, csak ember vagy:)

próbáld elaltatni, a szavaidból azt vettem ki, h kicsi még a babád és biztos nagyon fáradt már. aztán te is gyorsan bújj ágyba:)

2010. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3 hónapos a törpi.az a baj,hogy bepörgött és ilyenkor nem tudom semmivel elaltatni.
2010. márc. 23. 21:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
....és fogod is még sokszor érezni. Egyre több és több erőre lesz szükséged. Nem tudom honnan, de amikor átlendültem a "mélyponton" erőt adott a tudat, hogy ő egy védtelen kis lény, máshogy nem tudja kifejezni, hogy valami nem oké.Előbb-utóbb el fog aludni. Pozitív hír: ahogy múlik az idő, egyre könnyebb lesz.És ez nem kamu. Másabb problémák lehetnek, de már a megoldás is könnyebb lesz!
2010. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

pedig muszáj lesz:) ringasd ha kell, énekelj, sétálj vele, mert minél fáradtabb, annál nagyobb lesz a cirkusz. nem fájhat vmije? mert azért nem 2 órája sír.

1. voltam

2010. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tedd bele a babakocsiba,jól takard be,nyisd ki az ablakot és tologasd fel alá,hátha beválik:-)
2010. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom kézben elaltatni a kisfiam, ő 5hónapos. Nem lehet letenni, ha fáradt, vagyis egy megoldás van. Én az oldalár szoktam fordítani, mert úgy szeret lenni, lefekszem mellé és beszélgetek vele, nagyon halkan. Simogatom az arcát és altatni próbálom, csitítgatom, mert van, hogy iszonyat nyűgös, és nem adom fel, mert tudom, h max. 20perc és aludni fog. De nem éreztetem, hogy muszáj aludnia, mert amint türelmetlen leszek, ő rögtön hisztirohamot kap. Szóval sok szeretettel és kitartással altatom, mert nekem a napközbeni alváshoz csak ez vált be.

És amúgy olyan jó érzés feküdni mellette, ahogy próbál ébren maradni és csukogatja a szemét, majd rám néz, picit mosolyog.

Nem tudom, hogy ez jó tanács-e, én ezt csinálom.


Sok erőt neked!

2010. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:) Nálunk dettó ugyan ez van!! Egyedül a babakocsiba nyugodott meg:) szóval majdnem hogy egész nap kint volt:)KITARTÁS!!Remélem holnap reggel késöbb kell:)
2010. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A 21:34-es nagyon szépen leírta.:)))

Tényleg így van. Amikor mi a kislányunkat másfél hónap után hazahozhattuk a kórházból kicsit megzavarodott, mert 1 hónapig kb. az este 9-es evés után nem akart aludni. Nyűglődött, de nem aludt el éjjel 1-ig. addig ott virrasztottunk mellette. Néha amikor már túlpörgött akkor meg azért nem aludt el. Ilyenkor ált. Becsavartam egy jó meleg plédbe, aztán sétálgattam vele amíg meg nem nyugodott a melegtől, és hogy valami jól átfogja. Utána ahogy nöttünk egyre jobban kinötte ezt, és kialakítta a saját maga ritmusát, én meg igazodtam hozzá. Most 8 hónapos, és este 8-tól reggel 6-ig alszunk.

Kitartás, minden nappal jobb lesz.:)))

2010. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy ettől rossz anya. Teljesen normális, hogy így érzel. Nem csináltál semmi rosszat. Nálam volt olyan, hogy egyedül voltam itthon a picurral, még igen kicsi volt, és este nyolctól kb. éjfélig ordított torka szakadtából, én meg már sírva hívtam fel anyukámat, hogy nem bírom tovább.

De amúgy nekem is mindig ezt tanácsolta, és én is ezt tanácsolom, hogy ne mutasd ki, hogy mennyire felhúz ezzel, sugározz nyugalmat akkor is, ha már nagyon kivagy, mert ha te ideges vagy, ő sem fog megnyugodni. Tudom, ezt mondani a legkönnyebb :)

2010. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nagy nehezen sikerült elaltatni.nem aludt el egyszerűen sehogy,még a cumit is kiköpte.nem fájt semmi,nem volt éhes,nem volt szomjas.de a ringatás sem hatott neki.aztán letakartam a szemét és kb 10 mp után elaludt.
2010. márc. 24. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!