Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tízóraira, uzsira mit szoktál...

Tízóraira, uzsira mit szoktál adni?

Figyelt kérdés
Én eddig tízóraira tejpépet, uzsira gyümölcsöt adtam, pl. babakeksszel. Mit Lehet ezen kívül még adni neki?
2010. márc. 23. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ attól, miylen idős. Az enyém 14 hónapos: banánt, kinder tejszeletet, krémtúrót, kekszet, babapiskótát, pudingot, gyümölcsöket szokott kapni tízóraira és uzsira.
2010. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még joghurtot is szoktam , kukit. Vagy kenyér felvágott sajt. Májkrémes kenyér...
2010. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos: tízórai gyümölcs, uzsi tejpép.
2010. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, 7 hónapos, ez lemaradt.
2010. márc. 23. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Joghurtot, túrót, tejberizst, tejbegrízt, 9 hónapos.
2010. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos. Tízóraira általában gyümölcs, joghurt, gyümölcs túróval/keksszel, krémtúró, esetleg kakaós kalács. Uzsi átalában tejberizs, vagy joghurt, krémtúró, Kinder tejszelet, néha kifli felvágottal, májkrémmel, ilyesmik. Próbáltam már paradicsomot is a szendvics mellé, de nem csípte. :-)
2010. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én gyümölcsöt, vagy babajoghurtot mindkettőre.

ҝ

2010. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem pár nap múlva lesz 8 hónapos a kislányom,és nálunk 10-kor gyümit kap ezekből: alma-banán-körte-esetleg egy kis ringló. Szokott néha üvegeset is kapni,ha nincs itthon gyümi,de akkor általában szilvát,meg ilyeneket.. Délután 4 körül meg főzeléket szoktam neki adni. Tegnap pl céklát kapott krumplival,és egy kis csirkemellel. Egyik nap főztem neki egy kis brokkolit krumplival-husival,az is ízlett neki. De kaptt már ilyeneket is: S.répa-krumpli-husi, Cékla-krumpli-husi-alma, sütőtök-krumpli-husi,Ritkán szoktam neki rízst is főzni...,meg üvegeset is kap néha,ha nincs időm főzni...abból pl nagyon szereti a vegyes zöldségeset,vagy az alma-őszibarackos husit..,meg ilyeneket..

Nekünk nem ajánlotta a doki a tejpépet..Viszont én vettem neki zabpelyhet,és néha főzök neki a gyümijéhez,csak azt elfelejtettem odaírni...

2010. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. És miért nem ajánlotta a tejpépet a doki? Ez érdekes!
2010. márc. 30. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!