Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Kakil", vagy "kakál"?

"Kakil", vagy "kakál"?

Figyelt kérdés

Miért borsódzik a hátam, ha a "kakál" formát hallom? Szerintetek a "kakál" szó nem vulgáris kissé?

Vagy ez tájegység függő?


2010. márc. 19. 16:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Bocs de offolni fogok:


Ne haragudjatok, de ez komoly?

Valaki kepes feltenni ilyen kerdest....terhesen popo sex??

Vagy nem normalis vagy csak szorakozik.

Ez csak engem haborit fel??

Eszmeletlen.A gyerek neveles temaba minden beletartozik??

pfff

2010. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Na ezt most megkaptam,kedves kérdező!

Már ne is haragudj,de ha onnan közelítjük meg a dolgot,akkor mindjárt itt van a hugyozik.Na???

Elvileg nnyelvtanilag helyes lenne,miután nem pisike hólyagunk van,hanem HUGYhólyag.Mégis rondán hangzik.Egyébként Miskolcon születtem,ott kakálnak a gyerekek.Most Bp.-en élek és itt kakálnak is meg kakilnak is.Na,tegyél igazságot.Ezek gyerekek számára becézett elnevezések,minthogy utyulu-putyulu...semmi értelme pöszén beszélni a gyerekeknek,mégis tesszük.Miért?Akkor most bunkó neveletlen lesz a gyerekem,mert nálunk kakálnak?Valahol értem mire gondoltál amikor feltetted a kérdést,csak azt nem értem,ha van gyereked,egy szónak hogy tudsz ekkora jelentősséget tulajdonítani.Főleg a kakál-nak.De mindegy.6 hónapos a kisfiam,én vagyok a hülye,hogy erre a kérdésre rámentem és időt pazaroltam rá.Más értelmeset is tehettem volna ehelyett...

2010. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Ja!

Taknyos ha meg van fázva.A fika az száraz.

hi-hi :))))))))

2010. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Engem jobban idegesít, ha azt írjátok állandóan, hogy szopcsizik az x hós babóm! Nincs is az értelmezőben a hós meg a babó szó, meg a többi idiótaságotok.

TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2010. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

15.15!

Értem. Magyarán Te is "kakál"-párti vagy. Oké, köszi a hozzászólást!

2010. márc. 20. 19:05
 26/39 A kérdező kommentje:

14.10!

Álljunk meg egy szóra!

Én nem mondtam, hogy a gyereked bunkó neveletlen lesz, ha a "kakál" szót használja!

Nagyon, de nagyon távol állsz attól, hogy fogd a lényegét annak, amit kérdeztem... Kicsit olyan érzésem van, hogy fájó pontot érintettem Nálad, ezért támadsz. Talán kisebbségi komplexusod van?


Amúgy meg a múlt héten, vagy a múlt hónapban lehet, hogy pont én adtam Neked valamiben hasznos tanácsot, választ, és én BIZTOSAN nem támadtalak le, hogy miért kérdezted meg ezt vagy azt. Legfeljebb ha hülyeségnek tartottam, csendben maradtam.


Szóval dögöljek meg, ha értem, miért viselkedsz ilyen ellenségesen...

2010. márc. 20. 19:14
 27/39 anonim ***** válasza:
61%
Na fiam.Most szopni fogsz ,mert étkezni kell,utána böfögni se felejts el.Anyád melle nem játék fiam,ne harapd.Előtte tisztálkodunk,megmossuk a gyomrodat,és a seeggedet is.Kicseréljük a pelenkát,van benne szaar vagy hugy?Tudom,hogy mostanság taknyos vagy,ezért kapod a gyógyszert.Aztán a szádba teszem az altatócumidat,és mehetsz aludni.
2010. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
50%

Hat ne haragudjatok, de ez mar vicc ami itt megy.....

Ez nem egy olyan volumenu kerdes, hogy erdemes legyen osszeveszni rajta.

2010. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Amúgy mindenkinek köszi az eddigi válaszokat! :-)


19.20!

:-D :-D :-D :-) :-)

2010. márc. 20. 20:06
 30/39 anonim ***** válasza:

Visszaolvastam egy kicsit,hogy átrágjam min is indult a "félreértés".

A "paraszt"-on.Rosszul értelmeztem.Ezt vettem magamra,mert hogy nálunk "kakál" van.Abban igazad van,hogy lehet,már sokszor segítettél a válaszoddal,ami fordítva is igaz lehet.Ugyanis soha nem szoktam támadni,soha nem kritizálok,segítek ha tudok.A "tejci","szopcsi" engem is zavart először,mára megszoktam és fel sem veszem.Eszembe se jutott kijavítani valakit emiatt.Abban viszont nincs igazad,hogy bármilyen komplexusom lenne.Köszönöm jól vagyok!Viszont a válaszadásom napján nem egy kérdésnél úgy pontozgatott valamelyik "anyuka" lefelé,hogy már lehet nem is tudtam normálisan a kérdésedhez állni.Most meg is fogadtam,hogy amint megjelenik egy lepontozgató,le is léptem.Majd visszanézek másnap,mert csak magamat húzom fel,bunkóra váltok és a végén még nekem van lelkiismeret furdalásom...hát,csak ennyit akartam.

2010. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!