Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 8hós, és mióta...

Kislányom 8hós, és mióta mindenfélét eszik, vagy nem kakil egész nap, vagy csak úgy kakil ha segítek neki. Mit tegyek? Még szopil is amúgy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szilvapürét szoktam neki venni és az meghajtja rendesen. Nálunk is ugyanez a helyzet mióta több mindent eszik.
2011. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 1 hónapig adtam neki Bonolact Pro kid nevű port,azóta minden ok!!!!Próbáld ki,ártani biztos nem árt,max nem használ.Olyan ez mint a Normaflore,csak újabb.Egy hét szedés után minden rendbejött.
2011. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam minden nap kap 0,5 -1 dl őszibarack levet (Hipp) azóta minden oké ;-) (9 hónapos)
2011. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugodj meg helyre áll a bélrendszere sok gyümi zöldség nekünk 2 három naponta volt és most már minden rendben van igaz most sem minden nap kakil ja és egy kis olíva olajat adok minden nap neki
2011. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!