Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen munkahely tolerálja az...

Milyen munkahely tolerálja az állandó szabit?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen munkahelyeket ajánlanátok, ahol elviselnék, és egyáltalán megoldható lenne, hogy ha a bölcsis gyerekem megbetegszik, azonnal szabira tudjak menni? Még nem jár bölcsibe, de nemsokára már fog. Szakmám nincs,csak érettségim, az előző munkahelyemre pedig nemigazán akarok/tudok visszamenni, mert nem megoldható, hogy csak nappalos műszakban legyek, éjszakára is menni kellene. Ráadásul nincs tartalék ember, akit bármikor berakhatnának helyettem.
2010. márc. 18. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Valami olyat kéne keresned ahol amgadnak osztod be az idődet csak ott a pénz is nagyon kérdéses. Pl. hitelközvetítő (mobilbankár), biztosításközvetítő ilyesmi.
2010. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szabadságod felével tudsz csak rendelkezni, azt köteles a munkáltató akkor kiadni amikor te szeretnéd. A másik felét megmondhatja, hogy mikor veszed ki. A táppénzt viszont sehol nem tolerálják tartósan. Neked a leírtak alapján valami vállalkozásba lenne célszerű belefogni, mivel ha tényleg állandóan szabin/táppénzen leszel, mindenhonnan ki fognak rúgni 1-2 hónapon belül.
2010. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak megjegyzés. nem állandó szabin, hanem táppénzen leszel, ha beteg a gyerek.

Ha most keresel munkahelyet, nehezen találsz olyat. Ha jó ideje dolgozol egy cégnél, akkor simán tolerálja. Új cég helyében én se tenném...

2010. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!