Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan teszitek le a földre...

Hogyan teszitek le a földre kúszni-mászni tanuló babátokat?

Figyelt kérdés

Simán a szőnyegre,padlóra,vagy plédre?

Ha teszek alá valamit,akkor nem kúszik,mert inkább odahúzza magának a játékokat plédestől.Nem fázik fel a sima szőnyegen? A 2. emeleten lakunk.

Ha a sima szőnyegen van,mikor átfordul nem üti be nagyon a fejét?Az én babám feje akkorát koppan....

7 hós.


Szeretném ha megtanulna kúszni,mászni,az ágyon viszont nem is úgy mozog,mint a földön.


2010. márc. 17. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én habtapira rakom, nálunk padlófűtés van. De azért figyelek rá nehogy beverje a fejét mikor véletlenül eldől ülésből.
2010. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy szörnyen hangzik,de ha be is veri a buksiját,akkor is érdemes leraknod,mert úgy tanulja meg.Rájön,hogy ha úy mozdul,az esetleg fáj neki,és vigyázni fog.

A szőnyegre panelba nyugodtan lerakhatod,nem fog felfázni :)

2010. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd szőnyegre. A fenekén pelenka van, nem fázik föl. Tettem alá plédet, takarót, pont a koppanások miatt, de lemászott róla seperc alatt. Koppan a feje, lehet sír is, ilyenkor én próbálom játékkal elterelni a figyelmét, csak akkor kapom föl, ha tényleg megijedt. Nagyon strapabíróak ám a babák, csak az élesebb tárgyakra figyelj, meg hogy ne tudjon pl. vasalódeszkát, virágokat magára rántani.
2010. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a szőnyegen játszik.A fejét ne féltsd annyira,ettől még nem lesz baja.Én inkább vastagabban felöltöztetem,hogy ne fázzon fel.Kb 20-22 fok van a házban.
2010. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát nyugodtan lerakhatom szőnyegre.Nálunk 23 fok van nappal.Még nem tud se kúszni,se mászni,próbálgatja emelni magát,de ez a puha ágyon nem nagyon megy neki.Csak a fejét féltem,mert úgy hanyatt vágja magát,hogy szokott sírni,ha koppan.Volt már,hogy nem sírt,de többnyire igen.
2010. márc. 17. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szivacsra rakom,nem túl vastag,de mi a földszinten lakunk és eléggé hideg a padló.7,5 hós
2010. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Épp most raktuk el a szőnyeget, mert eddig kőpadló volt, most parkettát raktunk le. Így vettünk a gyereknek habtapi puzzle-ból 2 csomaggal. Azon kúszik-mászik (illetve még csak a hernyózásnál tartunk). (B)
2010. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Habtapira teszem, de arról is simán lekúszik, és kopp.Már be is üti a fejecskéjét.

Nem hiszem, hogy a 2.-on felfázna.

2010. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!