Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor elkezdtétek a fogmosásho...

Mikor elkezdtétek a fogmosáshoz szoktatni a babátokat, csak este a fürdtésnél adtátok oda neki a tanuló fogkefét, vagy napközben is?

Figyelt kérdés

Most vettünk neki,a tanuló fogkefét, amit fürdés közben adok oda neki

De többet van a vízben és a kád szélén, mint a szájában:))

Hogy kell hozzászoktatni a babákat?


2009. nov. 24. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
én 1-2 hétig mostam neki lefekvés előtt, addig megfigyelte, h mit kell vele csinálni. azátn odaadtam neki, és mosta magának. először én megsikálom neki, aztán ő magának.
2009. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak este a fürdőkádban. Apukája vele együtt mossa a fogát. Ez tetszik a babámnak, ahogy utánoz :)

De nekünk nem nagyon engedi, hogy a szájába nyúljunk, pedig néha muszáj. Majdnem 1 éves, 6 foga van.

2009. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A védőnőm direkt kihangsúlyozta, hogy ne csináljak a fogkeféből játékot. Úgyhogy mi is fürdés közben adjuk oda a babának, és anya/apa is előveszi a sajátját. Ez eddig még tetszett neki. A végén aztán persze besegítek egy "kicsit".
2009. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket!

Ő 11 hónapos 8 foga van, így nagyon jó lenne már elkezdeni neki is, de mi még nem haladunk:((

De csak rá fog érezni a dologra:))

2009. nov. 26. 07:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!