Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám új szokása lett,...

4 hós babám új szokása lett, hogy eszi a fürdőhabot. Nem okoz neki gyomorpanaszokat, vagy hasmenést?

Figyelt kérdés
Az egyik kezemmel tartom, a másikkal fürdetem, így nem mindig tudom kikapni a kezét a szájából. Tartalmaz valami károsat a babafürdető?
2010. márc. 17. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám neki.
2010. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem hagynám neki.
2010. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Sztem nem tud annyit enni belőle,hogy panaszt okozhatna.De egyenlőre ne tegyél a vízébe,csak a fürdetőszivacsra,úgy kevesebbet tud majd nyalni belőle.:))
2010. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó neki, ne csinálj habos vizet
2010. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám,hogy ne hagyd neki,hiszen mégis csak vegyszer...ugyanakkor el kell árulnom azt is,hogy én is ettem,a 3 testvérem is,és minden baba a környezetemben.Aki meg nem a habot ette,az lefetyelte a fürdővizet :)

Szinte lehetetlen kiküszöbölni.Amikor észreveszed,próbáld leállítani,de lehet,hogy fölösleges harc...Valószínüleg nem lesz baja tőle.

2010. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Az én babám még csak 5 hetes,szóval még nem produkál ilyeneket,de valószínüleg amikor elkezdi frászt kapok majd,és rohanok,hogy megkérdezzem tőletek,nem baj-e...

:)

2010. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!