Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babafigyelőt ajánlanáto...

Milyen babafigyelőt ajánlanátok újszülöttnek?

Figyelt kérdés

A kislányommal több,mint 6 éve sima légzésfigyelő lapok voltak az ágyban, 3 db.

Most újra terhes vagyok és próbálok utánanézni az új alternatíváknak.

Egyet láttam, az Owlet okos zoknit.

Ezt használtátok már?

Mik vannak ezen kívül?

Vagy maradtatok a lapos légzésfigyelőnél?


ma 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
ma 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Elsősegély tanfolyamra mész amúgy ? Mire kiér a mentő, meghal a gyerek, ha nem tudod újraéleszteni. Sokra mész akkor a légzésfigyelővel
ma 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.

Az nem az én kérdésem...de köszönöm,átnézem.

Nem is értem mi ez a gyanúsítgatás 😃

2.

Mivel vezetek van elsősegély tanfolyamom nekem is és a férjemnek is. :)

ma 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Baba-kisgyermek elsosegelytanfolyam nem egy hulyeseg, en is elmentem ra, nagyon sokat tanultam belole. De kitertek mindenfelere is, biztonsagos altatas, egyutt alvas, biztonsagos etetes, hozzataplalas, ilyenek.


Amugy az owlet zokni nekem szimpatikus volt,bar olvastam rola rosszat is, hogy sokszor akadozik, hulyeseget mutat, de bevallom sajnaltam ra a penzt, ezert maradt egy sima babycontrol legzesfigyelo. Szerencsere az en kisfiam aludt a kisagyban, szoval tudtuk is hasznalni :D


Ehhez kesobb meg vettunk egy bebiort es egy xiaomi kamerat.

ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majdnem semmi értelme a légzés figyelőnek, én úgy hogy ez csak Magyarországon elterjedt szokás. Hiába jelezne be, nem igen tudsz mit csinálni vele, leges legjobb esetben ha sikerül is megmenteni életét, annyira oxigén hiányos lesz, hogy az élettel összeegyezhetetlen módon fog élni. De annyira de annyira ritka hogy előforduljon, hogy gyakorlatilag felesleges megvenni. Mi ennek ellenére akartunk venni, de egy barátunk arról számolt be, hogy a baba mozgolódása miatt bejelzett egy csomószór, és semmi másra nem volt jó, csak arra hogy felriassza az egész házat.


Mi az az óvintézkedést alkalmaztui, hogy a baba velünk aludt babaöbölbe, mert elvileg ha az anyja mellette van, akkor az nagyban csökkenti az esélyét annak hogy megálljon a légzése.


Bocsánat, ha felesleges a kommentem, csak gondolom idemondom a gondolataim. Természetesen ha úgy érzed biztosnak, akkor vegyél valamilyet! Jó babavárást kívánok! :)

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!