Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy birjátok a kicsi szenvedé...

Hogy birjátok a kicsi szenvedését ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés

Még nem voltam orvosnál de majd megőrülök ugy fáj a mellkasom minden levegövételnél.Ti mikor betegek vagytok hogy birjátok a kicsi nyüglödését?

Az egyik két és fél éves a másik nyolchonapos.A nagyobb nem alszik mostanában sem nappal sem este.A kicsivel nincs annyi gondom mint a nagyobbal de nem tudom hogy birom.A páromnak minden nap elkell mennie dolgozni mert uj beosztásban van és még csak probaidös.Segitsetek hogy vészeljem át ezt a betegséget.Tippek hogy birjak a kicsikkel minden jöhet teljesen kivagyok.


2010. márc. 17. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
uhhh akkor ebbe beletrafáltam! :) bombákat keresni talán a legnagyobb éberséget igénylő feladat... de a lényeg, hogy megoldottátok! jobbulást!
2010. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megoldódott a dolog.Gyógyulj meg!
2010. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!