Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy néz ki, hogy 13 hós...

Úgy néz ki, hogy 13 hós kisfiam elválassza magát. Aki így járt, az utána hogy altatta babáját? És mit adott este?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 16:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Meddig adtatok neki vacsora után lefekvés előtt tejet?
2010. márc. 16. 16:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 13 hónapos. Úgy alszik el (8-9 hónapos koráig szopizott) hogy odaadom a cumisüvegből a tápszert, megissza, közben melléfekszem az ágyba. Utána még forgolódik, hempereg de tudja hogy lefekvés van már nem akar mást csinálni ezeken kívül. 10-30 perc és elalszik, attól függően mennyire fáradt. Azt el felejtettem írni, hogy cumizik is.
2010. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom is ennyi idősen lett elválasztva (én akartam leszoktatni) és semmit nem ivott meg. Se tej, se tejital...semmi. Mellé kellett feküdni, nézni mesét és 5 perc után aludt, mai napig így van, most 18 hós.
2010. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!