Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukas utan ujra kell etetni a...

Bukas utan ujra kell etetni a babat?

Figyelt kérdés
Ejszaka a kisfiam etetes utan kibukta a tejet+tapszert. 5 hetesek vagyunk eddig ilyen nem tortent, mondanom sem kell, hogy megijedtem. Haromszor is egymas utan bukott. Sajnos nem tudom, hogy ilyenkor varjak par percet es etessem meg ujbol vagy hagyjam aludni. Nem tudom, hogy csak az jon ki belolle ami felesleges es nem fer a pociba vagy pedig ehes szegenykem utanna mert ures lesz a pocija.
2010. márc. 16. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bukós volt a babám, a doki azt mondta, hogy ilyenkor nem kell megint megetetni. Majd ha kéri.
2010. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, hogy valaszoltal. Szegenykemet olben tartottam meg majdnem egy oran keresztul feltem letenni nehogy ismet bukjon es ne adj Isten ne tudja kikohogni.:( Nem jelezte, hogy ehes lenne ezert is erdekelt a dolog. Megegyszer koszi.
2010. márc. 16. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha anyatejre tápit eszik, ez többször előfog fordulni. Nem kell ujraeretni, oka van, ha kijön belőle. Hányás után te sem eszel rögtön, hisz lehet hogy ujra kijönne. Amikor frászt kapunk, hogy mennyi kijött belőle, jó ég, az összes, az azért nem ugy van, csak soknak tűnik, ahogy csattan a vállad felett a földön. Ne etetsd ujra!
2010. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Éhes nem lesz a bukás semmiképp, még akkor sem, ha minden kijönne. Az anorexiásak is ezért hánytatják magukat, mert az evéstől az éhségérzet megszűnik, hiába jön vissza.

Ne adj neki bukás után. Majd a köv etetésnél.Ha sokat bukik, akkor kevesebbet adj neki, mert refluxos lehet ettől.(ha gyakran sok jön vissza a túletetés miatt, akkor a gyomorsav is feljön és az károsítja a nyelőcsövet). A babáknak a szopási ingere kezdetben a napi 16 órát is kiteszi. Tehát addig eszik, pontosan szopik, amíg van mit. Ilyenkor még könnyű túletetni, de majd kialakul mennyit kér,és idővel csak annyit fog enni, amennyi kell neki.

2010. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...bocs bukás UTÁN...:)
2010. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen lanyok!!! Igen, sajnos anyatejre tapszert eszik, de nem mindig csak amikor keveset szopizik. Sajnos nem eleg a tejem, egyik mellemben szinte semmi sincs a masiban meg ugy ahogy...:( Szegenykem neha csak szivja meg szivja, majd megszakad a szivem. Eddig ez volt az elso bukasa, ugyhogy nem olyan veszes a dolog csak nagyon tehetetlen voltam. De sokat segitettek a valaszok, koszonom megegyszer mindenkinek!
2010. márc. 16. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!