Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl lehet-e etetni a babát?

Túl lehet-e etetni a babát?

Figyelt kérdés

Most 6 hetes a kisfiam, és az orvos szerint sokat eszik. Átlagban olyan 120 körül eszik, de van, hogy megeszik 160-at is. Újabban, ha megeszi a 100-120-at, akkor utána buik, de a bukás után sír, hogy éhes.

Tehát akkor most mi van? Ha kibukja, akkor telítve van? Nem? Ha meg éhes még, akkor miért bukik?


2011. okt. 6. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
azért bukik,mert túl gyorsan evett.Inkább etesd többször
2011. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyatejes babát nem lehet túletetni. A bukás normális jelenség, nem azt jelenti, hogy már elég neki, hanem hogy mohón evett.
2011. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 5 hetes, és ugyan ezt csinálja. Ráadásul még a hasa is fáj. Én hasonlóan tanácstalan vagyok, de nem is tudom nagyon beszabályozni...

Napközben 4 óránként eszik, éjjel meg csak egyszer... De evés után ő fenn van 1-1,5 órát általában és utána alszik el. Nem is igazán tudnám sűrűbben etetni, hisz akkor mikor pihenne.

Szóval hasonló cipőben járok, és én se tudom mit tegyek.

Viszont szépen fejlődik. 2990 g-mal jöttünk ki a kórházból és most már több mint 4 kiló.

Bízom benne, hogy magától beáll majd a rend, más jobb ötletem nincsen.

2011. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem teljesen anyatejes. Sajnos nem elég a tejem, így hozzá kell pótolni tápszerrel.
2011. okt. 6. 11:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Hát én is bízom benne, hogy beáll. Amúgy tényleg hasonló a cipő. Mi is 2900 g-al jöttünk haza, és most már 4390 g.
2011. okt. 6. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, enyim 6 hetesen 22o-at is bekajált egyszer..
2011. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!