Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek a babának hogy a...

Engeditek a babának hogy a mobiltelefonnal játszon?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idősnek?

Addíg míg a lányom mindent a szájába vett, addig nem engedtem, viszont mióta nem a szájába veszi, hanem csak nézegeti, meg nyomkodja, azóta oda adom neki. 14 hónapos

2010. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van neki saját mobilja, régi, használaton kívüli, azzal játszhat. az ennyémmel nem. ( most kaptam, szép új)
2010. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam,csak nem veheti a szájába és után megtörlöm a kezét, 8 hós fiúcska. Nem tilthatom majd örökké mindentől, ésszerű keretek között játszhat vele. Sőt vattünk neki egy "saját" távirányítót is, amit fertötlenítek és persze elem nélkül játszik vele:) az volt a másik favorit:) így az az övé a mienket meg nem kell félteni tőle:)
2010. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Én nem engedem neki,de néha megszerzi...

Egyszer csak azt veszem észre,hogy nagyon csöndben van,és olyankor mellettem van a kanapén..,na akkor tuti,hogy valami rosszabn sántikál a kis 7 hónapos kislányom...:)

A távirányító is ilyen dolog nálunk...Eldugom mondjuk a párnám alá,vagy az ágy szélére,és valahogy csak a kezében köt ki....

Egyszer otthagytam a kanapén míg kivittem valamit a fürdőbe,és mire megyek vissza...?

Hát persze hogy megtalálta a telefonomat,és elkezdte rágcsálni....:(


(Én szerintem aki odaadta a régi nem használatos telefonját, az nem hiszem hogy túl bölcs dolgot tett...,de ez persze csak az én véleményem..,mert hát az aztán tényleg tutira teli van bacival meg mindennel gondolom...)

2010. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk van egy régi tv írányítónk és használaton kívüli mobilunk is.Ezeket oda adom(kifertőtlenítettem,nekünk van ilyen ózonos fertőtlenítő bigyulánk).

Azért ezeket szereti a legjobbanmert utánoznak még ebben a korban.Látja,hogy sokat használjuk az irányítót és a telefont,hát neki is az kell.Szerintem ez természetes,így tanul.

2010. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én néha megengedem neki. Nekünk is van régi mobil, távirányító ami az övé de arra rá se bagózik.

13 hónapos

2010. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!