Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lancetetes vagy alometetes,...

Lancetetes vagy alometetes, hogy tovabb aludjon ejjel?

Figyelt kérdés
A suttogo titkai 1 es konyvben olvastam, hogy lancetetes ejszakai alvas elott, azaz minden 2 orankent, vagy alometetes azaz kb.23,00 kor ha alszik a pici ebresztes nelkul almaban megetetni segitt abban hogy ne keljen fel olyan gyakran a baba. Probalta mar valaki?? Szerintetek segithet abban hogy ne keljen minden 1,5 orankent?
2010. márc. 13. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám nem 1,5 óránként kelt, hanem mindig éjjel 1-2 között, amikor kipróbáltam az álometetést. Éjfélkor szerettem volna megetetni, hogy ne keljen fel, de annyira aludt, hogy ki sem nyitotta a száját... És persze 1 után röviddel felkelt. :) De állítólag sokaknál beválik az álometetés...
2010. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fel fog kelni így is úgy is. Amíg ő úgy érzi.
2010. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én babám 9 körül elalszik.nem lenne szívem kivenni az ágyból,mert biztosan felébredne.meg ha alszik,nem nyitja ki a száját.
2010. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem is 9 korul alszik el. En is attol tartok, hogy felebred:-(
2010. márc. 13. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, nalam bevalt az alometetes, csak en mindig attol feltem, hogy olyankor nem bufizik es nehogy visszajojjon neki. Hal'Istennek nem volt semmi gond, szepen atalussza az ejszakat. Sosem ebredt fel, amikor adtam neki a tejet almaban.
2010. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hónapos, 10-kor alszik el. Cicizik fél 7-kor, fél 9-kor és közvetlen lefekvés előtt is. Hajnali 4 körül ébred legközelebb.
2010. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi mindegyiket kipróbáltuk.

Láncetetésnél ügyelet lett a vége. :( Le is óbégattak, hogy tönkre teszem a gyereket. Azt a szenvedést és sírást nem kívánom senkinek. :(


Az álometetést viszont csináljuk 23 órakor, pedig már majdnem 1 éves a babám. Nyöszörög mikor kivesszük, automatán nyitja a száját mikor megérzi a cumisüveget. Picit dajkáljuk utána, és oldalt fekvésben tesszük le.


Így is 6-kor kel és kéri a reggelit :D Igaz utána még szundít egy órácskát.

2010. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

A lancetetest csinaljuk, mert lefekves elott ugy is keri a cicit, igy mindenkep gyakran eszik, az alometetest kiprobaltam es ugyan ugy felkelt mikor szokott. Szerencsere mar nem kel olyan gyakran, ug nez ki helyre all a rend:-)

2010. márc. 15. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!