Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az az álometetés és láncete...

Mi az az álometetés és láncetetés? Mire jó?

Figyelt kérdés
Minden ami fontos ezekkel kapcsolatban érdekel, mert semmit nem tudok róla.
2010. okt. 5. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a lényege ,hogy félálomba megeteted a babát úgy este 10 körül ,így nem ébred fel olyan hamar ! Jelzem nálunk nem működött ,hiába etettem meg rá 2 órára már éhes volt :)
2010. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azt jelenti, hogy az esti alvás előtt gyakrabban megeteted. Mondjuk háromszor 1,5 óránként. Ettől eltelítődik a kis hasa és végigalussza az éjszakát.
2010. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, az álometetés ezt jelenti. Én is alkalmazom, 11 felé etetem meg, mikor mi is lefekszünk, de ettől még 3kor felébred. 4 hónapos. Nem tudom, mikor kelne, ha nem etetném meg, mert 7kor fekszik, és lefekvéskor még eszik egyet. A láncetetés meg úgy tudom, hogy azt jelenti, hogy az esti órákan óránként adsz enni a babának (gyakorlatilag tömöd), hasonló megfontolásból, mint az álomtetésnél. De ez utóbbi szerintem hólyeség, mert az egy dolog, hogy ha a baba 7-8 körül evett, akkor 11 felé is meg lehet etetni, de szerintem óránként nem szabad.
2010. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Láncetetés az, hogy megeteted este 6-kor meg 8-kor, majd utána 11-kor jön az álometetés, amikor félálomban eszik a csöppség.
2010. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek arra jók, hogy a baba végigaludja az éjszakát? 11 után már nem is kell etetni csak hajnalban esetleg reggel? Milyen idős babáknál lehet ezt csinálni?
2010. okt. 5. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
az álometetés nálunk is megy 11 kor etetem félálomban csukott szemmel ügyesen eszik ezután csak reggel 6 fél 7 körül kér enni. két és fél honapos
2010. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!