Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az az álometetés?

Mi az az álometetés?

Figyelt kérdés
Mire jó és hogyan kell csinálni?
2010. júl. 16. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
én a gyereket nem keltettem fel csak hogy egyen betettem a cicit a szájába és úgy evett aztán aludt tovább ha ezt igy hivják jó dolog mert sajnáltam volna felébreszteni pár hetesen hogy itt a cici evett álmában is. nem nyelt félre sose...
2010. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Igen, az hogy nem kelted fel enni, hanem álmában a szájába rakod a cicit vagy a cumisüveget és úgy eszik.

Nálunk muszáj volt csinálni, mert lánykám napközben nem evett sokszor és éjjel sem kelt fel enni. Így mondjuk 6-kor vacsorázott, 7-kor már aludt, akkor 9-10 óra körül bementem hozzá a tápszerrel, beraktam a szájába és szépen megette, amit kellett.

Amikor túl fáradt volt ahhoz, hogy vacsorázzon, akkor is ezt csináltam, hogy egyen eleget, mert elég soványka szegénykém.

2010. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
a fiam tíz hónapos, és hajnal ötkor átmegyek hozzá,kiveszem a kiságyból,cici a szájába,eszik visszateszem,alszik tovább.evés közben ki sem nyitja a szemét.én azért vagyok kénytelen ezt csinálni, mert nem jönne ki az öt étkezés máshogy.csak attól félek, hogy megszokja az öt órai evést, és később nehéz lesz leszoktatni róla
2010. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Este 11-kor félálomban eteted ciciről és átalussza az estét.
2010. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az én babám 8 körül vacsizik és aztán szinte rögtön alszik is. Ha nagyon álmos volt és nem evett eleget, akkor amúgy is fel szokott ébredni 11/éjfél körül, de egyébként is általában csak egyszer, max. kétszer ébred éjjel. Nem ébred fel teljesen, mikor hallom, hogy nyöszörög, akkor átmegyek és megetetem. Utána rögtön alszik is tovább. Reggel 6 körül kel.

Tudatlanul is az álometetést csináljuk? Végülis mindegy, hogy 11-kor eszik vagy hajnal 2-kor nem?

2010. júl. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!