Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt szülők, segítségét...

Tapasztalt szülők, segítségét kérem?

Figyelt kérdés
Ha jön a foga a kicsinek,akkor sírhat,ha az ínyét masszírozom?
2010. márc. 8. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hú persze fáj neki ha hozzáérsz nagyon érzékeny azért is nem esznek vagy keveset vagy folyékonyat vagy hideget akkor a picik ne masszírozd csak kend be valamelyik géllel ami gyulladést csökkenti egyébként hagyd
2010. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet.Én Dentinoxal kentem neki,és ő is rögtön sírt,ha csak a szájába nyúltam.Dologél homeopátiás,és segíti a fogzást,mert ínypuhító.Próbáld azzal kenni.Sajna a masszírozás nem mindig a legjobb.
2010. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám pedig pont azt szereti, ha maszírozom az ínyét. Ma is annak öült volna a legjobban, ha egész nap az ínyét nyomkodom.
2010. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az evéssel nincs gond,eszik rendesen.viszont nagyon nyűgös 2 napja,folyik a nyála és állandóan a kezét rágcsálja.van,amikor az én ujjamra is ráharap.de még csak 14 hetes.ilyen hamar kezdődhet?
2010. márc. 8. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 8 hetes korában jelentek meg azok a bizonyos hólyagocskák alul. Most 4 hónapos, fog egy szál se, de alul - felül hólyagok vannak, nyálzik, mint a 101 kiskutya. Ő sem mindig szereti, ha az ínyét masszírozzuk, habár már kezd ebben önellátó lenni. Ha sikerül elkapnia, az én ujjamat is harapdálja.
2010. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!