Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat eszik a babám? 4kg-mal...

Sokat eszik a babám? 4kg-mal született és most ott tartunk 3 hetesen, hogy 100-120 ml is megeszik! Félek, hogy elhízik. De ha nem adok neki akkor nagyon sír érte! Tapasztalt Anyukák segítségét várom!

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos a lányom,3500gr volt a születési súlya, most 7200gr. Három hetesen 120alatt nem szopizott. Ne félj,nem most fog elhízni, lesz idő mikor annyit mozog majd,hogy nem győzöl csodálkozni. Teljesen mindegy hogy anyatejes vagy tápszeres, annyit egyen amennyi jól esik neki. :o)
2009. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 4 kg-mal született a kisfiam és már 1-2 hetesen produkálta ezeket az adagokat. Nem az anyatejtől fog szerintem elhízni. Úgyis ő tudja mennyi kell neki. Na meg, ha anyatejes gondolom sok kaki is van, legalábbis nekem minden pelenka cserénél volt.

2009. aug. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fiam 3 hetesen már nagyobb adagokat evett, mégsem hizott el. Most 8700 g és 9,5 hós. Etesd,amennyi kell neki, nehogy sirasd a kajáért szegényt!
2009. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!