Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes esernyőkocsiból a...

Érdemes esernyőkocsiból a drágát venni, ha van sportbkocsink vagy az olcsóbb is megteszi?

Figyelt kérdés
Pl.Pierre Cardin-ból láttam 6000 körül.Mik a tapasztalatok?
2010. márc. 8. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Barátnőm is ilyet vett...már harmadszor. :-(

Azóta szuperál neki az utolsó,mióta meghegesztették a vázat.

2010. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire, vagyis milyen gyakran használod? Ha csak azért veszed, mert könnyen elfér a csomagtartóba vásárlásnál, utazásnál, szerintem megteszi az olcsóbb is.
2010. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azért ennél gyakrabban használnám,de biztos nem vennék 3x ugyanolyan kocsit.Ezek szerint nincs rá garancia? Akkor milyet vegyek szerintetek?
2010. márc. 9. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 5 és fél éve vettem egy Natural Love nevű babakocsit, akkor 15000 Ft-ért, ami dönthető háttámlájú, esővédőt és bevásárlóhálót is lehetett hozzá venni. Mindenki drágállta, de megérte, mert a másik kocsink nagy és nehéz, és mivel sokat tömegközlekedek, kellett egy könnyű és a baba számára kényelmes kocsi is. Most a harmadik babám utazgat benne. Vegyél egy közép árkategóriás babakocsit, mert megéri. (Ha nem tömegközlekedek, akkor a kétfunkciósat használom. Nagy a kereke, és bírja a terepet is.)
2010. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,igazad van.
2010. márc. 11. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem top rider van 19900 volt,8hós kora óta használom most 23 hós most már nem igazán kell csak ha hosszú útra megyünk. Dönthető több fokozatba,aluminium vázú extra könnyű,rúgós kerekei vannak,kicsit nagyobb kerekek az átlagnál,5pontos bizt öv.Napellenző átfordítható,hatalmas kukucs rajta,nagy bevásárló alul,esernyőre csukható nagyon pici helyet foglal. Én is sokkaltam érte de nem bántam meg sőt.Nem is adom el egy jó darabig. Ja esővédő lábzsák van rajta,és az elején ez a biztonsági kar is több fokozatba állítható.
2010. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Előző vok,a pierre cardin nagyon jó márka elég régóta piacon van,stabil megbízható,ha tetszik nyugodtan vedd meg én is ilyet akartam,de a top ridert is ő gyártja,ugy hogy ez volt közelebb.
2010. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!