Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ezt így csinálni ha...

Lehet ezt így csinálni ha baba még csak 3hónapos?

Figyelt kérdés

3hónapos a babám és már megkóstólta az almalevet ami nagyon tetszett neki....a kiskanalat új kapta be mintha mindíg is ezt csinálta volna és közben mosolygott meg nevetett!Adztam neki almapépet is és azt is elnyamnyogta!:)

Most arra gondoltam hogy minden héten egyszer kap valami gyümölcsit csak nem tudom hogy az almán kívül mit adhatok neki?Segítenétek?


2010. márc. 8. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szóval már 2 és fél hósan almalevet adtál neki?Nem savas az egy kicsit az ő gyomrának szerinted?

Te tudod,a te gyereked...

2010. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Lassan 4hónaposak vagyunk!Jelenleg még csak 3!:)

És igen sajnos mi csak tápszeresek vagyunk!

De amúgy nem fájt a pocija az almalétől....vártam hogy fog de nem ....és a pürétől sem!

Amúgy meg nem adtam volna neki ha a doki néni nem mondja hogy lehet!

2010. márc. 8. 19:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy a kóstoltatás nem azt jelenti, hogy meg kell tömni a gyereket, szerintem ezzel a kérdező is tisztában van, meg valószínűleg mindenki más is, de az én babámnál is hasonló volt a helyzet, megkóstoltattam vele az almát 3,5 hónaposan, és a többit kikövetelte magának.

NEM akartam megtömni, és nem is tömtem meg, de elsőre megevett kb 40 ml-t.

2010. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hallgass az orvosodra hiszen ő ismeri a gyerekedet.

Itt max hallod más hogyan csinálta,de ne ez legyen a döntő.


Mi is kb így csináltuk,jövőhéten 5hós és kezdjük a zöldségeket.

2010. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!