Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás segitség? Semmi...

Hozzátáplálás segitség? Semmi sem izlik neki?

Figyelt kérdés
MOst kezdtük a hozzátáplálst, de semmit sem szeret a babám. 6 hónapos. Kóstoltunk almát, krumplit, répát, körtét. Mit próbáljak ki hogy nagyobb legyen a siker? Ötletek. Egyébként csak szopizott eddig.
2010. márc. 5. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sütőtök volt nálunk is az első kedvenc, megpróbálhatod még a céklát, az is finom édes, 6 hós kortól adható
2010. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is nehezen ment ez a hozzá tápi,ezért én cselhez folyamodtam kicsit higabbra csináltam és cumisüvegböl szépen megette.Már kiváltottuk a 10orait,meg az ebédet.

7hos baba.

2010. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

14:21-es vagyok. Almát,barackot,sütőtököt kostoltattam 3-3 napig,aztán mikor mentem a védőnőhöz akkor mondtam hogy adhatok neki főzelékeket is,de hogy már nem kell apránként kóstoltatni,mert már nagy 5.5 hósan.Nem is kóstoltattam a főzelékeket. volt alma-répa,alma-répa-krumpli,de a krumplit nem eszi meg. sütőtök-alma, de nekem is kb.2 hétig max 30 grammokat evett. Most is van úgy hogy nem eszik csak 40 grammot. de gyümiből,simám letol 140-180 grammot. mellé még szopizik. 6 hósan adtam neki már céklát(nagy kedvenc almával-rizzsel-husival)cukkinit,persze azt is almával :) brokkolit,és tegnap kapott először spenótot,a változatosság kevéért banánnal és krumplival :) Éss megette! :) Ha van kérdés nyugodtan kérdezzetek! :) Kitartást! :) jó éjt.

Ada

2010. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja mivel az enyém abszulut nem fogadja el se a tápszert (10 félét!!! próbáltam),se tejpépet,se sinlackot,még főzibe se eszi meg.ezért én rizzsel,rizspéppel keverem. bár tegnap már elfogadta a spenótba a krumplit. azért csináltam a spenótot banánnal,mert úgy finom ízes lesz.

1-2 hét és lehet már könnyű habarással sűríteni a tápi helyett mondta a védőnő,úgy hogy addig kihúzzuk rizzsel :)

2010. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még mindig Ada vagyok...azt elfelejtettem mondani hogy a Drágám az almán kívűl a répát is sütve eszi meg,mert úgy benne maradnak az ízek,mert ha vízbe főzőm az almát vagy répát,akkor ízet lesz,viszont sütőbe,alufóliába becsomagolom a répit,az almát cikkekre vágom,letakarom és puhára sütöm.olyan mint a kompót,nagyon fini :)
2010. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!