Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítség kellene? Hozzátáplálá...

Segítség kellene? Hozzátáplálás szakértő Anyucik!

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy melyek azok a gyümölcsök amelyeket lehet tápszerrel+vízzel higítani?Én ugy hallottam lehet adni az almához is, de nem tudom biztosra.Csak én úgy okoskodom hogy a tápszerek tejalapúak vagy ilyesmi.És ha lehet milyen arányokban?Pl. 50ml alma 30 víz és 1 adagoló tápszer?Vagy hogyan?

És lenne még egy kérdésem.Ez most csak úgy eszembe jutott.Régen mivel tisztították a csecsemők orrát?Az orrszívó előtt?

Köszönöm a segítségeteket!


2010. ápr. 28. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mililitereket nem tudok írni, csak annyit, hogy én annyi tápit meg vizet teszek a gyümölcspüré mellé, hogy az állaga kissé folyós, de még sűrű maradjon, tehát ne álljon meg benne a kanál, az én lányom úgy szereti. Hogy milyen gyümölcs, hát ami épp van. Mondjuk narancshoz nem tenném én se. :) De almához, banánhoz, barackhoz simán. A bónusz kérdésedre pedig engem is érdekelnének a válaszok. :)
2010. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem adtam a gyümihez tápszert(nem is tudtam, hogy kell). A másodikra tudom a választ:-)Pont kérdeztem a mamámat(75 éves), hogy az Ő idejében is szívták a babák orrát? Azt mondta, hogy kézi pumpás volt az orrszívó és csak indokolt esetben használták, a mellszívó is kézi pumpa volt:-)

A fiamnál én is kézi pumpás orrszívót használok, ellenzem a porszívósat. Tudom, hogy sokan szeretitek, de nem tudom elhinni, hogy később nem mutatják majd ki a hátrányait. Az is lehet, hogy nem volt a fiam még elég beteg:-) de eddig,ha náthás is volt, ez elég volt:-) Ja meg azt is mesélte, hogy ha beszáradt fika volt akkor vagy fültisztító pálcikával vagy újjal kipiszkálta:-)

Gy

2010. ápr. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!