Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a 6 hónapos babátok étrendj...

Mi a 6 hónapos babátok étrendje? Nem eszik már a Kislányom tápszert, anyatej nem is volt!

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 09:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! Azt tanácsolta a védőnőnk is, h adjak neki uzsira tejpépet! Kérdeztem, h mennyit, azt mondta h mehet egy egész adag. Most fejeztük be, a kisfiam nyelte mint kacsa a nokedlit. Hát kíváncsi vagyok, h milyen éjszakánk lesz..... Annyit mondott még, h ha este nem akarja elfogadni a tápszert, akkor vegyek ízesítettet! Meg hogy az lehet a baj, h jobban szeret már kanállal enni és a tápszer íze már nem tetszik neki. Most a banános pép nagyon bejött neki. Hát kíváncsi leszek, h vacsira el fogja e fogadni a tápszert. Tegnap este is úgy etettem meg, h 80 ml-t belekönyörögtem, szinte már én is sírtam, letettem aludni, és 2 óra múlva álmában megetettem. Nem kelt fel. Hasra fordítottam (amúgy is úgy alszik) és a büfi is kijött neki. Ezt csak mentőövként írom neked, remélem ma nem kell bevetnem. Sok szerencsét!


*Sz*

2010. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6,5 hós és 9,12 kg? Ha igen, szép nagy súlyú baba, kislány léttére, nincs miért aggódnod.
2010. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy csináltam tegnap,este elalvás előtt milupa vaniliás tejpépet adtam neki,és még félálomban kétszer evett tápszert!Nyugodt éjszakánk volt:)!Banánt reggelizett,az megy neki ezerrel!
2010. márc. 5. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!