Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a kislányom és naponta...

8 hetes a kislányom és naponta 500-550ml anyatej+tápszert eszik. Nem kevés ennyi?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek nyugodt, akkor biztos elég neki, ha éhes lenne, akkor orditana.
2009. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A testsúlyt szorozni kell 120-150-nel és így megkapod a min-max amennyit ennie kell naponta. Sajnos volt olyan, hogy az én picim se ette meg a minimumot és olyankor fogyott. A kisfiam 5x evett egy nap, de beszuszakoltam neki még egy evést. Tudom nem jó megzavarni a napirendjét, de ennie kell...
2009. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos és 7 kiló, tehát a számítás alapján minimum 840-et, maximum 1050-et kéne megennie. Hát ő kb 750-et eszik egy nap, és nemhogy csökkene a súlya, eddig kb havonta 1 kg-ot hízott.
2009. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!