Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek a babájának volt...

Valakinek a babájának volt fejletlen csípője?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta laza a csípője,de nincs csípőficama és utána olvastam de olyanokat ír hogy a járástól lesz csípőficam,ha nem megfelelően fejlett a csípő.Most nagyon megijedtem.
2010. márc. 1. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak is volt,4 hónapig Pavlik-kengyel volt rajta,nem tudom nálatok mi erre a szokás,mert én kárpátaljáról írok.most 2.5 éves és teljesen egészséges,nem lett csípőficamos,szépen jár.
2010. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is "laza csípő" volt, már a kórházban mondta a csecsemős. Két hónapig hordtunk terpeszpelust napi 24 órában, semmi gondot nem okozott a babának, és minden helyre jött. Ma már 2,5 éves a lányom, a mellkas tartása picit aszimmetrikus (nemrég voltunk az ortopédián), de nincs gond, sokat kell mozognia, és 3 évtől tornázni vagy úszni. Szerintem ez a két dolog nem függött össze nála, mert a csípőgond inkább a járásba szólna bele, az meg tökéletes.
2010. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen problámánk van,és kattogott neki nagyon mind a két csipője,pénteken kel visszavinni kontrollra és aggódok,mert a jobb csipője még most is kattog néha:(Terpesz kell éjjel-nappal,meg tornáztatni!Azt nem tudom ez mitől van?!:(Mi betöltöttük a 2 hónapot és még rajt van,abba bízok pénteken búcsút inthetünk neki!!
2010. márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!