Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek a babajanak...

Van valakinek a babajanak Vtech ugri bugri okos teknose? Hol jutottatok hozza, szereti a gyerkoc?

Figyelt kérdés
Leginkabb hasznaltan szeretnem megvenni, de nem talalok sehol, esetleg ha tudtok 1 eladot, szoljatok!
2011. máj. 16. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A tesz veszen láttam a múltkor,de még drágábban adták,mint a müllerben.Ott 9-10 ezer körül van.
2011. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kislányom karácsonyra kapta és nagyon szereti. Minden nap használja, most 23hónapos. Igazán nem bántuk meg. Jó a zenéje, nem hangos és stabil, nem tud felborulni.

Mi is a Müllerben vettük.

2011. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kaposvari mullerbe sose jut belole.... Januarban kertem oket, hogy rendeljenek nekem egyet, azota sem ert ide.... Hat ennyit a mullerrol. A tesz veszt kb hetente nezem hatha van, de csak egyszer lattam, de az francia nyelvu volt es en angol nyelvut szeretnek. Azert koszonom a valaszaitokat.
2011. máj. 19. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok,német nyelvü van most fent a vaterán.De szerintem ebből nincs angol nyelvü.Nekünk van pár fajta v-tech játék,és mind német nyelvü.
2011. máj. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!