Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsi státuszszimbólumá...

A babakocsi státuszszimbólumá vált?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt veszem észre hogy a mai világban nagyon nem mindegy milyen a babkocsija a gyereknek és nem olyan értelemben hogy melyik biztonságosabb,kényelmesebb stb, hanem hogy milyen márkás, mennyibe került. Csak én érzem így, mi erről a véleményetek? Ti is ez alapján döntöttetek, vagy belejátszott a döntésbe? És tényleg ciki egy használt vagy olcsóbb kocsival járni, de légyszi őszintén! Köszönöm!
2010. febr. 28. 20:12
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket, aranyosak voltak:-)
2010. márc. 1. 08:33
 32/35 anonim ***** válasza:
51%
Ja, ugyanúgy, mint a mobiltelefon meg az autó. Mi ingyen kaptunk ágyat meg babakocsit is, és nem izgat, hogy mások mit gondolnak. Ha majd a 300 ezer forintos babkocsi egyedül leviszi a babát sétálni, közben megeteti, ringatja, és a GPS is kijelzi, merre járnak, plusz még zenél is és baj esetén hívja a 112-t, akkor lehet, beinvesztálok egyre. Kiságynál dettó. Különben meg a baba nem raklamál érte, ha hupizöld lenne rózsaszín szivecskékkel, amikben lila virágocskák vannak, amiknek kék száruk van, az sem igaztná fel túlzottan. Szóval ne törődj ele, hogy mi van ráírva, vagy hogy mennyibe került, ha ingyen/áron alul kaptad meg!
2010. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
51%

Eleinte én is irigykedve néztem a százezres kocsikat, de már nem izgat. Csak mosolygok a barátnőm férjén is aki egy fél órás bemutatót tartott a drága babakocsijukról.

Nagy batár az is, alíg várják majd, hogy vegyenek egy ernyős sportkocsit, de ezt nem mondtam, hagy gyönyörködjenek a járgányban, már tudom hogy nem ez a fontos.

Fél évi használatra jó a pár ezres lengyel is, főleg ha téli a baba úgysem lehet órákat kint lenni vele -10 fokokban. Ha meg nyári a kicsi, akkor meg a nagy hőségtől nem mered kivinni, mert ugyan úgy beleizzad a drága kocsiba is mint az olcsóba.

Csak üzlet, én meg nem fogok a Brendonnak jó forgalmat csinálni.

2010. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
2010. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mi 10000-ért vettünk használt kocsit, kicsit már retro-nak számít, ahogy elnézem az új babakocsikat... De nem zavar, nekünk ez tökéletesen megfelel :)
2010. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!