Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsi státuszszimbólumá...

A babakocsi státuszszimbólumá vált?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt veszem észre hogy a mai világban nagyon nem mindegy milyen a babkocsija a gyereknek és nem olyan értelemben hogy melyik biztonságosabb,kényelmesebb stb, hanem hogy milyen márkás, mennyibe került. Csak én érzem így, mi erről a véleményetek? Ti is ez alapján döntöttetek, vagy belejátszott a döntésbe? És tényleg ciki egy használt vagy olcsóbb kocsival járni, de légyszi őszintén! Köszönöm!
2010. febr. 28. 20:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nekem egy Graco van 50 ezer volt hordozóval együtt és imádom, hogy akkora kosara van alul.

1 éve nyúzzuk, teljesen meg vagyok vele élégedve.

20:53

2010. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó válaszadó, utolsó válasza le is zárhatná ezzel a témát. Annyira jól megírtad, még bele is könnyeznék, ha érzékeny pillanatomban lennék ;)
2010. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
21:22-re gondoltam :)
2010. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Mi 40000 vettünk és büszkén tolom, felénk a gazdagabbaknak is ilyen van.

Én nagy kerekűt szerettem volna és a lényeg az volt, hogy piros-fekete legyen!

2010. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi használt Graco Quattro Tour Deluxe-ot vettünk az ebay-en 25.000 Ft-ért mindennel együtt. Itthon 100.000 körül volt az ára. Nagyon jó állapotban volt, de én nagyon utáltam, mert dög nehéz és keskeny a fekvőfelülete.

Mai fejjel vennék egy mózeses kocsit és egy sportot olcsón, szintén az angliából.

2010. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
21:34! Köszi:))) Örülök, h Te is így gondolod :)))
2010. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
25 ezerért vettünk egy használt Bergont. Most is szép állapotban van, pedig a második gyerekemmel használjuk. Nekem az volt a fő szempont, hogy a gyereknek kényelmes legyen!!! Hát ez az! Ja és egy kézzel is tudom tolni :)
2010. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Én amikor pocakos voltam, egy régebbi típusú babakocsit szerettem volna venni. De! Kaptunk használt babakocsit, kicsit kifakult, kicsit nyikorog, de már nem bánom. Úgy gondolom nem az a fontos milyen a babakocsi, hanem az a fontos mi van benne.

Mi nagyon sok használt holmit -ruhát, cipőt, játékot, kismotort, gyerekülést- kaptunk, és bár megtehetnénk, hogy megvegyük az újat, akár a drágát, de gondoljatok bele, meddig is lesz benne a picink. Tényleg megéri a drágább?

A kérdezőnek írom: én büszke vagyok a gyerekemre és még soha nem a kocsi minőségéért állítottak meg, hanem a babám dícsérése miatt. Számomra nem ciki a használt és/vagy olcsóbb felszerelés.

Gabi

2010. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Nikcsi ***** válasza:

Elso babammal mi is hasznaltan vettunk babakocsit Chicco-t 40 fontert (Angliaban elek). Teljesen elegedett voltam vele, nagyon jo kis babakocsi volt.

Most egy uj Phil and Teds-em van, azert mert nagyon tetszik, meg 15 honap a korkulonbseg a ket fiam kozott, nem szerettem volna egy robosztus testverkocsit, nem tudnam hova tenni, valamint nagyon praktikus hogy leveheto a testverules, igy kesobb onalloan is hasznalhato.

Szoval nalam mindket veglet megvan en nem ereztem cikinek a hasznalt babakocsimat, de a mostani miatt se erzem magam kellemetlenul.

2010. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
divat, szerintem. gyonyoru uj kocsikat lehet kapni, néha fáj is a szívem, hogy mi nem adtuk meg a fiunknak. viszont ha észszeruten gondolkodom, nem is volt rá szukség. használtat vettunk, megkíméltet, de látszik, hogy nem az idei divat. amíg csak fekudt a fiam, nagyon jo volt, a mozese kényelmes, nagy (nem ugy, mint némely meno kocsinak). amint ultetni lehetett, megvettuk a sportkocsit, tiszta egyszeru, olcso, konnyu, kényelmes, konnyu vele utazni, és csak ezt használtuk. 1 évesen átálltunk a bicajra, a kocsit már csak itt-ott vettuk elo, kár is lett volna drágábbat, flancosabbat venni. bár néha elnézem az utcán...a mi elso kocsink lehet cikinek tunik...
2010. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!