Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki babája szeret babakoc...

Mindenki babája szeret babakocsiban lenni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15,5 hónapos kisfiam igen, de volt egy időszakunk, amikor egyszerűen nem tudtam beleültetni, úgy feszítette magát. Aztán egyszer csak elmúlt ez is...
2010. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Enyém szeret, 11,5 hónapos, és rendszerint elalszik benne.
2010. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az én egy éves lányom utálja :o) Amióta felállt azóta kész szenvedés a séta vagy vásárlás,max 30percet bír ki, amióta megy azóta meg aztán kész katasztrófa....így inkább gyalog megyünk és ha elfárad felveszem.
2010. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! 11 hónapos a lányom és nekem is el van a kocsiban,csak menjen. Ha valakivel összefutok és megállunk beszélgetni azt viszont nem szereti, egyből feszeng és ki akar esni mindaddig amíg el nem indulunk.
2010. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4 hónapos, de gyűlöli a babakocsit. 20 percet alszik maximum, valamikor annyit sem, aztán addig üvölt, amíg haza nem érünk. Utálok sétálni menni, kész gyötrelem az egész. Főleg amikor a "kedves" nyugdíjas nénike odajönés közli, hogy etessem meg a babát, mert biztos éhes és azért sír. A kezdetek kezdete óta ez van és 19 hét alatt nem szokta meg, szóval már nem is fogja. :(

A sportrészben bízom, dse azt még nem mertem rátenni, de szerintem ha jövőhéten jobb idő lesz, megpróbálom, lehet dönteni 125 fokban.

2010. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én a 16.18-as válaszadó sorstársa vagyok! :( Nem értem miért van ez így! Pedig nagyon szeretném őt sétáltatni, kellene a friss levegő!
2010. febr. 24. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Mennyi idős a babád? Én olyan szomorú vagyok. Amikor kismama voltam, már alig vártam, hogy majd meglegyen a kiscim és sétáljuk jó nagyokat. Most meg örülök ha esik vagy mínusz van és nem kell menni (ha sétálunk 20 percet alszik és üvölt, pedig akkor megyünk amikor itthon már aludna, itthon viszont alszik másfél órát az ágyában ha nem megyünk). Sokszor inkább kendőben viszem levegőzni, mondjuk úgy egyszerűbb a posta, bolt, de már nehéz és az nem az az igazi séta amikre vágytam. Úgy irígylem azokat a kismamákat akinek alszik a babájuk és simán megállhatnak beszélgetni. :(

Nem tudom, hogy a sportrész jobb lesz e, de félek, hogy nem. Sajnos a hordozót is utálja, a kocsiban is üvölt, főleg ha piros a lámpa és megállunk. :(

2010. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anyukák,ne keseredjetek el:)az én fiam ugyanezt csinálta,majdnem 1 éves koráig.mikor kezdett volna beleszokni,akkor megtanult menni,és azért visitott,mert ki akart szálni.nekem is kinszenvedés volt,utáltam sétálni.aztán magától elmult.most tök jól elvan benne.söt!mikor elfárad séta közben,ö kéri hogy tegyem bele.ugyhogy kitartás,lessz jobb is

(Zsoka)

2010. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én 8 hónapos lányom is utálja, csak ritkán tudunk normálisan sétálni.

Vettem egy mei tai-t, de ez nem vigasztal!

2010. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11 hós kisfiam imádja a babakocsit , feláll benne és ugrál. ha beleszíjazom visít, szval úgy sétálgatunk, hogy áll én meg fogom
2010. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!