Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. , holnap éhgyomorra...

S. O. S. , holnap éhgyomorra kell a 14 hós lányom vizsgálatra vinni, de hogy fogja kibírni?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok emiatt! A gasztrora megyünk, lesz először egy vérvétele, így nem szabad ennie, de így is fél10-re kell mennünk!Most aludt el, 1,5 órája evett.Granulátumos teát legalább adhatok neki, vagy azt sem, mert abban cukor van?Reggel fél 7körül eszik tápszert, ha nem adok neki, akkor nem tudom mi lesz, mert akkor már nagyon éhes szokott lenni!Segítsetek, mit tegyek?!
2010. febr. 21. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaj de jó!Jól tetted,hogy felhívtad!! :)
2010. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hű ez nagyon jó ötlet volt. Legalább megnyugodhatsz. nekem is eszembe jutott biztos kihangsúlyozták volna ha éhgyomorra kellene ,meg tényleg a fél tíz is késői időpont.

De jó, örülök neki.

2010. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na jól ráfáztunk, csak éhen kellett volna menni, de így is 9.20 helyett 10.40 körül mentünk be.Elég durva, és elvárták volna, hogy addig csak vizet adjak a gyereknek!
2010. febr. 22. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!