Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP vizsgálatra éhgyomorra...

AFP vizsgálatra éhgyomorra kell menni? Miből áll pontosan?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem éhgyomorra kellett mennem,és vizeletet is vinnem kellett!

Levesznek vagy 3 ampulla vért és ennyi!Nekem már másnap megvolt az eredmény és tudtam vinni a Dokimhoz!Egy sima egyszerű vérvétel,de annál fontosabb!

Boldog Babavárást!!!


34 hetes Kismami

2011. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a furcsa, hogy alapvetőn NEM kellene éhgyomorra menni, s az első válaszolónak, ha 3 cső vért vettek, meg vizeletet is vitt, más laborvizsgálata is volt. DE! Én vagyok az élő példa, megfogadtam, nem éhgyomorra mentem, határérték alacsony lett. Másnap elmentem az integrált teszt 2. felére, éhgyomorra, mert nagyon korán volt, s hogy, hogy nem, tökéletes eredmény... Szóval én a mai eszemmel éhgyomorra mennék, bá a tudomány szerinte csak a nagyon zsírdús ételek módosítják... Hát....
2011. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is éhgyomorra kellett menni, mert nem csak AFP-t néztek (ha csak azt nézik, ahhoz nem kell éhgyomor), hanem teljes vérképet, cukrot, máj és vesefunkciót is. Ezzel együtt volt még azt hiszem a hepatitits b szűrés is. Miből áll? Sima vérvétel, semmiben sem más, mint a többi.
2011. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy labornál kellett vizeletet vinni,és éhgyomorral vettek le 4 ampullával, az AFP-re nem kellett éhgyomorral mennem,és nem kellett vizeletet sem.1 ampullával vettek le.
2011. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 11:13 asnak üzenem,ITT FELÉNK MINDIG vizsgálják a vizeletet!!!Ez a rend,és igen 3 ampullával vettek le és mást nem vizsgáltak csak a kötelező 16 hetes AFP-t!
2011. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nem támadtam... Az Afp-hez 1 ampulla vér kell...A vizeletet meg nem kell éhgyomorra, úgyhogy nem értem a kifakadásod, nem bántottalak...

2011. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam AFP-n,most értem haza. Vittem vizeletet,ami kellett is csak át kellett töltenem egy kisebb üvegbe. 1 ampulla vért vettek le. 2 hét múlva lesz eredmény.
2011. jan. 19. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!