Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljes vérkép vizsgálatra...

Teljes vérkép vizsgálatra éhgyomorra kell menni?

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok, és még nagyon émelygős, hányós vagyok reggelente, így csak remélni tudom, hogy ehetek egy pár falatot indulás előtt.
2010. jún. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajna éhgyomorra kellett menni úgyhogy valszeg neked is úgy kell majd.Vigyél magaddal kaját és rögtön a vérvétel után egyél nehogy rosszul legyél.Szép babavárást

22+5hkm

2010. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Azt elfelejtettem hogy csak az AFP vizsgálatra nem kell éhgyomorra menni a többire igen,de szerintem dokid ezt úgyis mondani fogja.
2010. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ettől tartottam... Éhgyomorra még felkelni is nehezemre esik, sötétedik előttem minden, amint teszek egy pár lépést. Érdekes lesz, de majd csak túlleszek rajta!
2010. jún. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!