Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. , holnap éhgyomorra...

S. O. S. , holnap éhgyomorra kell a 14 hós lányom vizsgálatra vinni, de hogy fogja kibírni?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok emiatt! A gasztrora megyünk, lesz először egy vérvétele, így nem szabad ennie, de így is fél10-re kell mennünk!Most aludt el, 1,5 órája evett.Granulátumos teát legalább adhatok neki, vagy azt sem, mert abban cukor van?Reggel fél 7körül eszik tápszert, ha nem adok neki, akkor nem tudom mi lesz, mert akkor már nagyon éhes szokott lenni!Segítsetek, mit tegyek?!
2010. febr. 21. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom Te merre laksz,de nálunk ki lehet hívni azt a nőt aki a vérvételt csinálja,így még rendelés elött 5-6 óra körül kijön házhoz,2000Ft kért érte...

Érdemes lett volna ennek utána járni,hátha felétek is van ilyen...

2010. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen tutira nincs, mert így is majd 2 hónapot vártunk csak erre az időpontra, nem hiszem, hogy ilyen dolgokkal foglalkoznának, hogy házhoz jöjjenek
2010. febr. 21. 21:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez mindenhol így van,(nálunk is)hogy egy-egy vizsgálatra sokára adnak időpontot,de azért gondolom Te is tudod,hogy szeretnek a dokik zsebre dolgozni... :)

Pl csípőszűrésre emlékszem 4(!) hónapra adtak volna időpontot,de szólt a védőnőm,hogy megadja a doki számát mert ki jön házhoz is... Másnap jött is...

Mennyi idős amúgy a babád?

2010. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

max vizet. rettenetesen sajnálom szegényt (téged meg jobban)biztos hogy meg fogja szenvedni. légy erős és bírd ki mert ha nem nagy bajt csinálsz, mert fals eredményt kaptok és lehet akkor még további vizsgálatok várnak szegényre. Így meg egyszer túl lesztek rajta. Kitartás.

Ne adj neki semmit.

2010. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja bocsi,nem vettem észre,hogy írtad,hogy 14hónapos...

Hát nagyon sajnálom én is szegénykét... :(

2010. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos azt hiszem vízből sem ihat túl sokat, de azért ha sír, nyugodtan adj neki. Az én babám is 14hós és szintén reggel fél 7 körül eszik tápszert. Átérzem a problémádat, hisz még 3 órát legyen éhen, holott baromi éhesen ébred...:-(( De azt nem értem, hogy ott is ha tudják, hogy kicsi, miért éheztetik 10-ig??? Igazán lehettek volna figyelmesebbek és adhattak volna valami korábbi időpontot, vagy azt hiszik minden 1 éves gyerek 9-ig alszik... Sajnállak téged is és a babád is.
2010. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Éjfél, 1 óra körül még lehet enni (tápot). Inni viszont még akár indulás elött is lehetne, de szigorúan csak vizet! Legalábbis a vérvétel elött lehet, így hígabb is lesz a vér és könnyebben, hamarabb lejön. A gaszto vizsgálat miatt viszont nem tudnám megmondani, hogy mikor ihatna utoljára. Esetleg reggel telefonálj be, kérdezd meg, hogy adhatsz-e még vizet inni. Szerintem hajnali 2-ig adhatsz neki, a víz hamar felszívóik a gyomorból.
2010. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem mondták konkrétan, hogy kell e éhgyomor vagy sem, de mivel nem hízik és vérvétellel kezdik, így gondolom nem ehet.
2010. febr. 21. 22:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem fog éhenhalni,nyugodjatok meg..azért nem kivégzés ha 3 orát még éhes,vrévétel után meg ugyis ehet rögtön.
2010. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyeletet, hogy éhgyomorra kell e tényleg vagy sem, és mondtam, fogy fél 10-re van időpontunk, és mondta az ügyeletes doki, hogy nem kell éhgyomorra, nem kell éheztetni a gyereket, így megnyugodtam! Köszi a válaszokat!
2010. febr. 21. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!