Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23 hónapos fiam lúdtalp...

23 hónapos fiam lúdtalp gyanús. Siesta cipőt ajánlottak neki, de az nagyon drága. Lehet venni esetleg talpbetétet, ami hasznos lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 13:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Azért ajánlották a Siestát, mert annak az átlagosnál kicsit nagyobb a harántemelője. Lányomnak is ilyen van. Bazi drága, az biztos :((


Én még ilyen pici betétől nem hallottam ,de sztem ha felhívsz egy talpbetét készítő céget, vagy boltot, biztos meg tudják mondani, h ilyen kicsiben létezik-e?

2010. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi,és a te lányod is lúdtalpas?Használ neki a cipő?
2010. febr. 19. 13:39
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem lúdtalpas, illetve hát ebben a korban még minden gyerek telitalpas :)) (14 hónapos most). Nekünk bevált, szereti, kint kergeti benne a galambokat :) De gondolkodom, h a második cipője Elephanten márkájú lesz. Az is jó, minőségi, de olcsób. Ami most van neki, az 14. ezer volt. Szandit 11 ezerért lehetne venni nyárra. De kinövi pár hónap alatt :(((
2010. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én sose adtam rá harántemelős cipőt. Nekem kimondottan azt tanácsolták, hogy sima talpút vegyek az elejétől. De ha a Siesta jó, akkor próbáld meg az Asso-t is az olcsóbb, és annál nagyobb harántemelője nincs semelyiknek.
2010. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

13:43 vagyok. Itt mindig találsz akciós Siestákat:

[link]

2010. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

[link]

nézd meg, én ezt nagyon szeretem és jóval olcsóbb, mint a Siesta.

2010. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
MIért vannak itt féláron a Siesták? Ugye ezek nem használtak?
2010. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A supy nem belső harántemelős. Azt használtuk mi is. Ha neked olyat ajánlottak, mint a Siesta, akkor ez neked nem lesz jó.
2010. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem használtak. Ez a Brendon Outlet üzlete. Mi is itt szoktunk vásárolni.
2010. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Vagyis minden idény végén átviszik a megmaradt árut, és itt adják el. Tudomásom szerint. Hibátlanok.
2010. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!