Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 13 hós...

Hogyan szoktassam le 13 hós lányomat az éjszakai vízivásról?

Figyelt kérdés
Amióta nem kap cicit vizzel helyettesíti az éjszakai cicizést, és van hogy "csak" háromszor ébred vízért, van hogy 23szor :( (számoltam) próbáltam tegnap nem adni neki, de addig sírt, hogy teljesen felhergelte magát, és nem tudott visszaaludni. Tanácstalan vagyok
2010. febr. 16. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Már bocs de miért kéne leszoktatni? A víz kell a szervezetnek és örülj neki, hogy nem kell belerimánkodni. Majd ha álmos lesz alszik. Hagyd békén.
2010. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyrészt mert még csak egy éves múlt, de napi 3 liter vizet iszik meg így, másrészt ne mondja senki, hogy normális az ha átlagban tízszer ébred egy egyéves gyerek. Ahhoz , hogy kiegyensúlyozott anyát kapjon nappal, alvásra lenne szüksége mindkettőnknek.
2010. febr. 16. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem se tudod leszoktatni..tudom,hogy fárasztó felkelni de nem tudsz mit csinálni.ha nem iszik,sír,szóval adnod kell neki.próbálj meg sokat adni neki,persze amíg kéri.nem tudok mást mondani..
2010. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a foga a ludas? Az én kislányom akkor iszik éjjel sok vizet, ha fogzik. Próbáld meg, hogy este adsz neki Nurofent vagy Panadolt, de ha nincs változás holnapra sem, akkor hagyd el. Esetleg cumi?
2010. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most épp nem jön fogacska, és cumizik is.
2010. febr. 16. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Használtok párásítót? Nekünk ajánlották, mert amúgy száraz a nyálkahártyájuk a fűtés miatti száraz levegő következményeként és jobban kívánják a vizet.

Mi vettünk és egy kicsit jobb lett a helyzet és van hogy hajnalig nem kér inni.

2010. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is párásító + a vizzel teli Avent bentvan az ágyában és ha ébred egyből meglátja, megfogja, iszik és ivás közben visszaalszik.
2010. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!