Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 13 hós...

Hogyan szoktassam le 13 hós lányomat az éjszakai 10 szeri vízivásról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért ébred gyakran, mert szomjas, vagy melege van. Első lépésben próbáld meg a szoba hőmérsékletét csökkenteni (az enyémek 20 fokban alszanak) és esténként 2 órát szellőztetem a szobát, majd utána egész éjjel megy a hideg párásító (ha betegek aromát is teszek bele). A száraz levegő és a meleg miatt ébredbnek gyakran a babák. Na meg persze van némi megszokás is, de azt hamar elfelejti, ha kellemes a szobája.

Sok sikert.

2010. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első vagyok: ha nem múlik el, akkor viszotn érdemes megemlíetni a gyerekorovsnak, mert a cukorbetegség egyik jele lehet az éjszakai túlzott vízfogyasztás és szinte biztos vagyok benne, hogy nálatok nem erről van szó, de én is ezért figyeltem nagyon a lányom ivási szokását. Nálunk bevált az előzőleg leírt módszer.
2010. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha meg semmi baja nincs, csak simán felébred, és unatkozik, akkor ne adj neki, és beszéld meg vele, hogy nem szomjas, inkább aludjon.
2010. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Már beszéltem orvossal, azt mondta, nincs baja csak rá van szokva. Egyébként nem ébred fel teljesen, csukott szemmel nyöszörög, és tartja a kezét a cumis üvegért, szinte remeg, hogy mikor adom már oda. Eléggé kétségbe vagyok esve, hogy mit csináljak, meddig lesz ez így, elég fárasztó, szinte alig lehet így normálisan aludni.

2010. jan. 6. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs, az én lányom detto ugyanazt csinálja mint a te babód. Azóta van valami változás? hogyan szoktattad le?
2010. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos sehogy, minimálisan jobb lett a helyzet, de még mindig sokszor kelünk hozzá, hajnaltól pedig köztünk alszik.

Nem tudok vele mit csinálni, próbáltam hogy hagyom sírni, de nem bírtam sokáig. Ez van...remélem előbb-utóbb kinövi. Írj ha te kitaláltál valami okosat.

2010. febr. 17. 09:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Okosnak nem mondanám, de próbálkozom: egyátalán nem adok neki vizet, simizem amíg vissza nem alszik, - ez ma éjjel 3*60perc volt - illetve homeos bogyót kezdtem el adni, plusz levendula illóolajjal párologtatok.
2010. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Milyen homeós bogyó jó erre? Neki nem segít a simizés, egyre jobban sír "tőle".

Nem akarok beleszólni, de gyógynövény tanár mondta,hogy nem jó gyerekkorban illóolajakat használni, későbbiekben légúti megbetegedéseket okozhat.

2010. febr. 18. 09:14
 9/10 anonim válasza:
Szia! Én is ugyanebben a cipőben járok, nekem a két éves fiam ébred éjszakánként 6-7 alkalommal vizet inni. Érdekelnek a fejlemények. Nálatok van változás? A homeopátiás bogyók közül nekünk a Sedatif PC egyáltalán nem vált be, de a Camomilla 15-östől az első ébredést ki tudom tolni éjfélig (este nyolctól). Utána kb. óránként ébred.
2010. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon változó a dolog. Tegnap éjjel pl. hajnali 1/2 5-kor kelt először, aztán 6-kor és 1/2 8-kor teljesen felébredt.

Máskor már éjfélkor fent van és utána is szinte 1-2 óránként. Különösebben nem csinálok semmit, várom hogy elmúljon vagy jobb legyen /mint pl. most is/.

Még annyi a "javulás", hogy ha otthagyom az üveget mellette, akkor néha kiszolgálja saját magát. Sok sikert nektek, írj ha van változás!

2010. jún. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!