Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan nez ki evésileg es...

Hogyan nez ki evésileg es alvasilag 18 hos babatok napja?

Figyelt kérdés
hogyan kezditek a reggelt,milyen kajcsival?betartjatok meg tizorait,uzsonnat mindent?
2010. febr. 7. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

18honapos fiam reggel 7kor ébred majd megiszik 2deci tejet.

9-30fele reggelizik:felvágottat,májas vajas kenyeret,tojást teát...

Nem tizoraizik 12kor ebédel,majd 2órát alszik.

Amikor felébred sokszor még eszik az ebédböl.

Uzsi 4fele szokott lenni gyümölcs,jogurt,keksz...

7kor furcs majd vacsi alvás elött ismét 2deci tej és 8kor már az ágyiban van:)

Nálatok?

2010. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam másfél hét mulva lesz 18 hónapos. Ő reggel 7 körül kel, fél 8, nyolc felé kb 2 deci táp. Utánna én reggelizek, abból kap még Ő is. 9 körül kimegyünk sétálni egy órácskát, utánna valami gyümölcsöt kap és alvás. Kb másfél, 2 órát alszik. Ebédre általában külön főzök neki, mert a felnőttes kajákat nemigazán eszi. Játszunk, délután kap egy túrórudit vagy Kinderpinguit esetleg a felnőttes ebédből rágcsál egy kicsit. 7 órakkor 2 és fél deci táp, utánna fürdés. Könyvnézgetés, 9-kor felviszem a szobájába, lefektetem, még kap 3 deci tápot két részletben. Mese elött, és utánna a maradékot. Kijövök a szobájábó és elalszik.
2010. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18:08 vagyok

Elfelejtettem írni, hogy a napközbeni alvása néha 3 óra egyben, olyankor nem alszik délután.

2010. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fél 7 körül ébredés utána szopi. Együtt reggelizünk kb. 8-fél9 körül, ha keveset eszik, akkor 11 felé eszik gyümölcsöt, ami általában banán. Fél 1 körül ebédelünk, amit főzök, van mikor neki külön főzök zöldséglevest, azt nagyon szereti. Kb. 13 órától alszik 1,5 - 2 órát. Alvás előtt még szopizik egy rövidet. 16 óra körül uzsi, ez változó, gyümölcs, szendvics, túrós táska.

18.30-kor vacsi ez általában főzelék. 19.15-kor fűrdés, aztán esti mese, szopi, rakom az ágyába puszi, simi és alvás.

2010. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat kkor nalunk a legrosszabb a helyzet,mindenteren.Reggel kel kb.9korul reggelizni nem akar(vagy nagyon keveset),aztan 1 joghurt,kesobb egy kis gyumi,aztan 13.30 korul ebed ,de akkor sem akar eenni talan egy par kanal,amit fozok,v.kulon neki,alszik 16.30-ig,felkel probalom etetni ami az ebed volt,ha szerencsem van akkor par falat lemegy,mielott furcsi meg megprobalom vajas kenyer+sonka,20.30-furdes,es kb.9kor alavas,tapszer kb.60ml,es ejjel kel,altalaban teat adok de mikor surun kel akkor adok tapot kb 90 ml iszik ejjel,szoval ez van nalunk.
2010. febr. 8. 15:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!