Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg igaz lehet?

Ez tényleg igaz lehet?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel beszélgettem nemrég, és ő mondta,hogy külföldön nem ajánlanak a babáknak náthás időszakra orrszívót,csak sóoldatot. Elvileg azért mert több országban egyes nyugati és északi országokban maguk a szülők sem fújnak orrot. Nekünk magyaroknak ez hihetetlen, de engem az érdekelne,hogy ezekben az országokban hogyan alakulnak a fül-orr gégészeti betegségek? Több,kevesebb vagy azonos lehet?

Külföldön tartózkodó anyukák,le tudnátok írni erről a tapasztalataitokat?



tegnap 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Erről én is hallottam már, követem a kérdést mert amúgy kíváncsi vagyok.

Egyébként én el sem tudnám képzelni, hogy ne fújjam ki az orromat ha érzem hogy van benne. Így azt sem tudnám elképzelni hogy a kicsiét ne szívjam ki.

ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugat Európában élek itt is dolgozom kórházban, gyerek kórházban is voltam és nem, nincsen nincsen orrszívás.

És olyan szinten kevés arcüreg meg fülgyulladás van , hogy alig találkozom velük. És nem, nem csak azt veszem hogy az én gyerekemnek se volt meg a barátnőim gyerekeinek sem, hanem, hogy 20 év alatt a hány ovodas meg iskolás gyerek mellett megfordultam , nem egyáltalán nem jellemzo.


Az orrszivo porszivo magyar találmány , ezért nyomják annyira Magyarországon de a világ semelyik másik táján nincsen és nem haltak ki , is nincs több arcüreggyulladásos sem.


De ugyanez a dévény is az is szintén magyar , Nyomják agybafőbe mert ugye jó pénz , Máshol a világon nincs, de itt sincsen több mozgás szervibeteg gyerek mint nálatok.

ma 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, az én abba bele lehetne gondolni ha annyira jó lenne és annyira hasznos lenne akkor elterjedt volna országon kívül ( Mint ahogy elterjedt a rubik kocka is ) de sehol másutt nincs engedélyezve ezt az orrszívó porszívóra ertem.

Tehát akkor az egész világ hülye de Magyarország a helikopter ?

Deveny detto. Meg a bokafogós cipők. Meg még lehetne sorolni.

ma 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is Ny-Európában élek; lehet kapni mindenféle orrszívó dolgot, de nekünk soha nem említette a gyerekorvos, hogy szükséges lenne. 4 éves a kisfiam, most már majdnem 3 éve jár közösségbe, eddig megoldottuk orrszívó nélkül, sose volt arcüreggyulladása vagy ilyesmi.

Valóban nem minden felnőtt fúj orrot, de nem tudom, ez-e a magyarázat az orrszívó "hiányára".

ma 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!