Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez az MMR oltás miatt lehet?

Ez az MMR oltás miatt lehet?

Figyelt kérdés
3 hete kapta meg ezt a remek oltást a 15 hónapos kisfiam. Azt hittem minden rendben van vele. Nem volt lázas nem volt nyirokcsomó duzzanat és még kiütések sem jelentkeztek rajta. 7-14 napot írnak arra hogy jelentkezhetnek a tünetek. Ma reggel öltözünk át és az egész hasa meg a háta tele van piros pöttyökkel. Nem viszket neki nem is lett lázas sem nyűgös és étvágytalan sem. Házi orvos szabadságon hívtam a helyettest azt mondta ha nem múlik el 3-4 napon belül vagy jelentkeznek más tünetek akkor vigyem be a rendelőbe mert addig felesleges. Amúgy látatlanban azt mondta lehet allergia vagy meleg kiütés is.
tegnap 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A kiütések előtt sem volt lázas?
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán. Eddig sosem volt semmi baja. Beteg sem volt soha.
tegnap 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez is remek orvos bszki🤦🤦
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem az MMR-re gondolnék 3 hét távlatából, tényleg inkább melegkiütés vagy ilyesmi. Az én fiam is pöttyös lett egyszer tetőtől talpig, csak azért mert megizzadt.
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Lehet rubeola vagy kanyaró. De lehet meleg- vagy csalánkiütés is.

Tényleg ez a logikus mód, hogy vársz, elmúlik-e simàn magától pár napon belül.

De ha kanyaró vagy rubeola, akkor sem dől össze a világ. Mìg nem volt ellenük oltàs, ezek is csak gyerekbetegsègnek szàmìtottak, mint az ùjonnan rettegett bárányhimlő.

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!