Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Katasztrófa volt a mai nap.18h...

Katasztrófa volt a mai nap.18hós kicsim egésznap, hisztizett, ordított, toporzékolt, semmi se volt jó. Ti is kiborultok ilyenkor?

Figyelt kérdés
teljesen odavagyok, hiába csináltunk bármit.ez a dackorszak?mostantól ilyen lesz?mit csináljak vele?
2010. febr. 6. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán kiborulok. Alig várom hogy este legyen, akkor lefekszem, és reménykedek, hogy holnap más lesz. És általában más.
2010. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy éreztem sokszor...aztán váltottam. Nehogymár egy ilyen kisvakarcs ennyire kiakasszon? Mert nem ismertem magamra sokszor...gondold végig, min borultál ki lènyegében: nem evett normálisan/nyávizott óràkig/lógott a lábadon főzés közben/orditott, mikor rá próbáltad adni az anorákot/orditott, mert nem csapkodhatta a poharát tele vizzel a földhöz/stb...marha idegesitő, de igy a mi napunkat is végigjátszva nem annyira tragikus, mint ahogy kifektetnek minket:) vagy nem? Én szedem a magneb6- ot, esküszöm jobb sokkal! Össze vagyunk velük zárva, főleg ebben a zord időben, de ha nem birtok velük, semmi sem jó, irány a babakocsi! Nembaj ha már aznap volt kint, most sétál mégegyet, lehiggad, az anyuka is, tuti:) én ezt teszem, mikor bejövünk, sokkal jobb.
2010. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is kiborulok ilyenkor. Pl. ma! Semmi nem volt jó, állandóan nyávogott pedig sokat aludt... még csak 5 hós :(
2010. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van néha, hogy én is "kiborulok" amikor már semmi nem használ,mert hisztizik,de nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát.Na,én ilyenkor berakom a járókába(utazóágy ) és közlöm vele,hogy most már lehet hisztizni.Ált.pár perc és rájön,hogy feleslegesen csinálta és abbahagyja.Ha lenyugodott,akkor kiveszem,de megkérdezem tőle,hogy fog-e hisztizni.Ha nem a " válasz"(rázza a fejét)akkor kijöhet.Ha újra hisztizne,újra visszatenném/teszem.Nem nagyon volt még rá szükség.Ami még bejött,az a hidegvíz,spriccniből ráspriccelve,de erre 1x volt csak szükség,akkor nagyon kiakadt és ki kellett zökkenteni.15 hónapos a lányom.
2010. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 10 hónaposunk is már igy ébredt tegnap :) Biztos a hó hozta. Én is kiborulok, de leginkább azon, hogy az apósom 3 percenként hajtogatta, hogy hozzam már le a gyereket, mert sir (teli torokból hisztizett, mert le mertem délután rakni aludni)... Amúgy persze, hogy kiborulok, nem mindig, de nagyon igénybevesz :( Kitartást!
2010. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!