Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit csinál a 2,5 hónapos...

Kinek mit csinál a 2,5 hónapos babája?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi babónk most pont 2,5 hónapos, kb. két hete kezdte el nézegetni a kezét, először a jobbat, mostmár a balt is. Néha próbálja a száját eltalálni vele, nem sok sikerrel.

Ha jókedvében van, hangosan nevet, mosolyog, néha beszélgetünk is...

De ha rosszkedvében van, ordít. A fejét már kezdi tartani, függőlegesben van, hogy ügyesen tartja, de ha nem figyel rá hátra vagy előrebukik. A dokinő szerint már tartania kellene stabilan, ezért küldöt neurológushoz, oda négyhósan fogunk menni..

Hason nem nagyon szeret lenni, kb. 5 percre van el.. próbálja a fejét emelgetni, nagy szenvedések árán át is fordítja. Kb. ennyi.

Az éjjelt néha átalussza, de pl. a nyolcórási fürdés óta most aludt el 10 perce. Eddig vagy üvöltés, vagy kalimpálás a kiságyban, muszály voltam elringatni. Így 5 perc alatt bealudt.... ilyenkor mindig úgy vagyok vele, hogy ráérek még leszoktatni a ringatásról...


Neked miket csinál? Én nem is tudom pontosan, hogy mit kéne tudnia egy kétésfél hós babának...

2010. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 9 hetes a kisfiam.csócsálgatja az öklét nagy örömmel.nézegeti a zenélő forgót,hason forgatja a fejét.büfikor már szinte tartja a fejét.jókedvében vigyorog,kacarászik,ha rossz napja van,akkor csak ölben van el.az alvás már egész jól megy,általában 10 körül elalszik,4 körül eszik,aztán 7-8 körül felkel.
2010. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,hogy mit kellene tudnia!!! De nálunk az első perctől kezdve tartja a fejét. Éjszaka mászkál a kiságyban, leteszem este és a következő etetésnél a rácsnak nyomva, keretben találom az ágyában. Elkezdett átfordulni a hasáról a hátára (ezt eddig 3 * csinálta, majd belejön). A keze lába jár. Gügyög, nyávog, sikít, kacag és mosolyog. A nyelvét nyújtogatja, az öklét tömi a szájába, és néha buborékosan nyáladzik.
2010. jan. 31. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!