Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig kellett altatni...

Mennyi ideig kellett altatni a babátokat?

Figyelt kérdés
Az én lányom 7 hós és még mindig paskolni kell a popsiját, hogy elaludjon.Volt időszak, hogy egyedül aludt el, de most megint nem megy neki. Lehet a foga miatt.
2010. jan. 30. 04:51
 1/7 anonim ***** válasza:
AZ én babám 10 nap múlva lesz 7 hós és még mindíg úgy alszik el hogy a vállamon fekszik és ráznom kell, de egy hete már így sem akar aludni minden egyes altatásnál hihetetlen sírásba kezd bármilyen fáradt alig tudom elaltatni. nemhogy javulna a helyzet még romlik.
2010. jan. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam és még sokszor altatni kell,de én ringatom,a paskolás nem elég neki:)
2010. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos koráig. azóta leteszem, és alszik. most 10 hónapos, nincs vele gond.
2010. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy szerencsém van akkor, mert egyik gyereket sem kellett altatni. Berakom őket az ágyukba, szép álmokat kívánok, puszi, és ennyi. (Az egyik 10 éves, a másik 11 hónapos) A sírás-rívást, vég nélküli hisztériákat mégcsak hírből sem ismerjük.
2010. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetes a fiam, de eddig nem kellett altatnom. Berakom az ágyba és kimegyek. Úgy szoktam, hogy fürdés előtt ndm hagyjuk aludni, sokat foglalkozunk Vele, így lefárad.
2010. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ügyesen elaludt mindig. Talán négyhóig álltam az ágya felett a sötétben, aztán nem kellett. Általában a hátán volt a kezem, igy aludt el. Ha már letettem ,nem vettem ki, csak ha nagyon elkezdett sirni. Ha nyögött, forgolódott, kinlodott, csak őriztem vagy hallkan dudoltam neki hátán a kezemmel, hogy érezzen. Ha ki kellett venni az ágyból, elnyúlt az altatás.
2010. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
köszi csajok
2010. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!