Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettetek babatokat...

Mikor tettetek babatokat kulon szobaba? Hogy viselte? Mennyi ido kellett mire megszokta?

Figyelt kérdés

Az en lanyom 6 honapos.Mar reg vegig alussza az ejszakat.De sokat forgolodik,folkel a cumiaert.Most alberletbe lakunk ahol velunk alszik.De megsem lehet mozdulni,a tv a nappaliba van es ott kell lenunk.

De van egy hazunk es ha odakoltozunk ott van kulon szobaja.De nem tudom tegyuk e kulon mar.Nem tudom en hogyan viselnem.Szerintetek?


2009. nov. 24. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. 6 hónapos korában raktuk át a saját szobájába, mert már minden lélegzetvételére felkeltem, raktam cicire, így persze ő sem tudott rendesen aludni. Egyik nap még velünk volt egy szobában, másik nap pedig nem. Nagyon féltem, hogyan fogja bírni, de ő jobban bírta, mint én.

Szerintem egyből rakjátok külön szobába, én legalábbis így csinálnám.

2009. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kisfiam kb 7 hósan került kölön szobába.

én is aggódtam hogy hogy fogja bírni, pedig nem kel fel már régóta éjszaka és nem is cumizik,

szerencsére észre sem vette hogy nem ott alszik ahol eddig:)

lehet a te babád sem fogja észrevenni

2009. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MI 4,5 hónaposan raktuk külön szobába mert akkor már úgy vettük észre ha ő elalszik/kb.fél kilenc/akkor mi zavarjuk a mászkálásunkkal tévével st.Azóta még jobbat alszik és szerintem észre sem vette hogy nem vagyunk vele.Mindenkinek jobb igy!
2009. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hónaposan került át a rezidenciájába és onnantól kezdve átaludta az éjszakát. aztán jött egy kórházi dolog borzalmas 4 nap aztán felbojdult minden 4 és fél hónaposan. most egy hónap elteltével talán megint megnyugszik és átalussza.
2009. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!