Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jött el az az idő,...

Mikor jött el az az idő, amikor a babátokat az ágyon hagyhattátok, mert nem kellett félni, hogy leesik?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban megfigyeltem, hogy akárhányszor a nagyágyon játszottunk, és le akart menni, akkor nagyon ügyesen hason lecsúszott róla.

Ma reggel is négykézláb volt az ágy legszélén, már azt lestem mikor fog leesni.Gondolkodott, hogy hogyan tudna lejönni, ügyesen megfordult, és lecsúszott.

Nagyon szeret az ágyunkon lenni, így sokat felrakom, de nem merem egy pillanatra se otthagyni, hátha lebukfencezik...

Amúgy 2 hét mulva lesz 1 éves, egyedül még nem egy.De már nagy megkönnyebbülés lenne, ha legalább akkor lazíthatnék, ha elvan az ágyon:)


2011. febr. 7. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hónaposan már ügyesen lemászott az ágyról. Mégsem hagytam ott egyedül sokáig. 1 évesen rájött, hogyan kell felmászni az ágyra... onnantól sokszor felmászott egyedül. Mivel nem lehettem állandóan a sarkában, így hagytam, hogy csinálja. Úgy gondoltam, ha leesik, nem tud nagy kárt tenni magában, viszont tanul a saját kárán... Soha nem esett le.
2011. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisnita ***** válasza:
Az én fiam is ügyesen megtanult lefarolni az ágyról. Egy éves még nem volt mikor rájött, hogy le lehet csúszni róla, de előtte viszont veszélyes volt otthagyni mert fejjel előre akart lemászni :S
2011. febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém csak 13 hónaposan mászott le biztosan. Előtte sokszor annyira sietett, hogy nem ért rá megfordulni :)

Most 16 hónapos és megint nem hagyhatom egyedül, mert az ágyon feláll, próbál átmászni a fotel háttámlájára, fel a bútorokra... Szóval nem sokáig lesz az idilli állapot :)

2011. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

Hát igazán örülnék már egy kis idill állapotnak, mert igazán jókat játszik a nagyágyon:)Olyan sok időt, hogy azalatt elmosogathatnék, vagy mondjuk felmoshatnék:)

De nem merem kitenni a lábamat a szobából:(

2011. febr. 7. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Én amikor elkezdte azt a lemászós korszakot, akkor olyankor amikor az ágyon volt, körbepárnáztam az ágyat, így ha leesett akkor sem ütötte meg magát.

De tényleg ne nagyon szokd meg, az idilli állapotot, mert még jön az asztal, szerény tetejére mászás.Na az nem lesz semmi.

Az én kisfiamnak 2 évesen az volt a hobbija hogy a radiátoron sétálgatott. :0

2011. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!