Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha a 8 hónaposom ha a...

Nem baj ha a 8 hónaposom ha a TV be van kapcsolva akkor szereti nézni. Főleg ha zene megy benne. Nem árt neki? Képes a játékot is abbahagyni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 14:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

azt hiszem erre mondják azt, hogy megtalálta a zsák a foltját :) nem tudom mi húzott fel titeket ennyire, az hogy valaki hallgat a gyerekorvos tanácsára?

tényleg, milyen iszonyú anyák vagyunk!

mindenesetre senkit sem érdekel, az ezek szerint még nálad is primitívebb féjred véleménye... tényleg jobb lenne, ha nem is látogadnád ezt az oldalt, inkább foglalkozzatok egymással...

2010. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem a szöveg értelmezésével volt a bajom, csupán csak a tárgytól tértél el, és csapongtál a mondandóidban, annyira meg akartad mutatni, de látszik az írásodból, hogy túl sok iskolád nem lehet.:) Átlátszó vagy te butuska! A Mónika show-t nem ismered, de felhozod a Jerry Spingert? Ha nem ismered, akkor honnan tudtál hasonló műsorral példálózni?:)))) Jajj, te kis IQ bajnok, ezt elszúrtad.:)) Továbbá a férjed a szép beszédéből ítélve, ő sem lehet egy sakk nagymester.:)))))Az ilyeneknek véleménye tudod mikor érdekel bárkit is? A megnyilvánulásodból látszik milyen buta, sötét nő vagy, inkább tanulj még, mert ezzel a tudással nem sokra mész az életben! Ott ragadtok, ahol most vagytok.:)
2010. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Na, most aztán igazán megmutattátok Ti hü..e pi...k, hogy mennyire ostobán látjátok a világot, és ítélkeztek fals módon. Nekem, szerintem, már nincs hová tanulnom, két diplomám van (tudom, most jön majd a bunkó diplomás szöveg, nehogy elmaradjon, ne okozzatok csalódást Ti ostobák), férjem pedig szintén diplomás, mérnök Ti majmok. Persze, hogy a Jerry Springert hozom fel szerencsétlenek, mert azt ismerem, láttam egy-két részt, jó kis szociológiai tanulmány volt, és továbbra is javaslom nektek, mert azt a műsort talán tudnátok élvezni. Többet nem nézek ki belőletek. Hihetetlen, hogy nem veszitek észre magatokat, azt, hogy mennyire elmondhatatlanul ostobák vagytok, bár, nem is értem, minek tépem itt a szám (kezem inkább, ugye), mert nem látjátok a fától az erdőt, és soha nem is fogjátok. Az ostobaság nem engedi. :-))))))))
2010. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fárasszuk tovább magunkat ennek a primitív népségnek a meggyőzésével (tudod mikor diplomások ezek...:)) Lehet, hogy nekik, ahogy írta is, ez a szórakozás, a nap fénypontja :), de nekem éppenséggel életem legértelmetlenebb "beszélgetése" volt ez....

Egy diplomás ember nem hiszem, hogy le h..e pics@z valakit azért, mert egy teljesen tényszerű "vitában" felsorakoztat pár számára új és ismeretlen információt...

Sőt ez nem is iskola kérdése, egyszerű jómodor és némi IQ...

2010. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

AJAJ! Nem gondoltam volna hogy ekkora vita kerekedik egy ilyen kérdésből.


Csak hogy világosan lásson az aki nem:

Aki nálam kevesebbszer néz tévét az hazudik! Van hogy hetekig napokig sem kapcsoljuk be. Nem tud lekötni a tv. Nem ezen keresztül nevelem a gyerekem. A kérdés arra nyílvánult, hogy ha mégis be van kapcsolva és felkelti a baba figyelmét, hogy mi is az, árt e neki. Én a babámnak mesélni szoktam meg énekelni és rengeteget játszunk együtt.


Szóval kedves 01-30 22:43 mielőtt lehü..e pi..ázol valakit nézz tükörbe és mosd ki a mocskos szádat!

2010. febr. 2. 13:07
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem bírod 2 diplomával felfogni, miért hurrog itt le mindenki? (ami a soraidból ítélve kizárt, ezen az anonim oldalon azt is írhatod, hogy Nobel díjas agysebész vagy!:))Miért épp Jerry Springert hoztad föl? Mert ismered a Mónika Showt, és ezért HASONLÓT akartál mondani, csak nagyobbat. Kár össze vissza hazudozni, leleplezed magad minden egyes mondatoddal.:) Ha olyan nagy okos vagy, ezt magyarázd meg!!! Amúgy meg nem bűn tudni mi az, csak nézni ciki.:))) A másik pedig, a tárgy. Kijavítottunk, mert baromságokat írtál, 2 CENTIRŐL nézheti egy gyerek a TV-t. Ekkora baromságot nem ír olyan, akinek 2 diplomája van!!!:)))És ezek után még bizonygatod itt a bizonyítványod?? Nagyon sötét vagy a férjeddel együtt! Itt röhögünk rajtatok, hogy ezek után még mindig írsz, és írsz, és írsz, de kit akarsz ezzel az ostobasággal meggyőzni? Kár a gőzért, leszerepeltél a férjeddel együtt, még az 5 éves is tudja, hogy rontja a szemet a közelről TV-zés, viseld el a kritikát, ha már ekkora baromságot írtál!:) Látszik, hogy mást kínlódásodban nem tudsz, csak szitkozódni, a kérdésünkre választ nem tudsz adni, ebből is látszik az értelmi szinted.:)
2010. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Figyu, szerintem csak arra figyelj, hogy meglegyen az egyensúly. Ebben a világban nem lehet ezt elkerülni, illetve a mai világ része a TV. De, próbálj meg arra figyelni, hogy ne bámulja sokat egyhuzamban a TV-t (gondolom, hogy nem így van), mert rászokik, aztán nem lehet majd kirobbantani onnan. Szerintem ez is olyan, hogy ha a mérték tartva van, talán nem árt. Lehet, hogy most sokan lehurrognak ezért, de Én pl. akkor hagyom rövid időre TV-t nézni a lányom (mesecsatorna, vagy zenecsatorna, azokat csípi), ha valami dolgom akad, egy mosogatás, rendrakás, vasalás, ilyesmi. De ez általában nem tart tovább 15-20 percnél alkalmanként. Talán ennyi még nem árt. Amúgy 1 éves.
2010. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
10:12 tegnapelőtt. Annyira gáz vagy, ha röhögnél rajtam, akkor nem ilyen stílusban írnál. Ritka idegbeteg egy pi..a vagy. Pont az ilyeneket szeretem provokálni, mert lehet, és még fel is veszik, és ez kifejezetten szórakoztató. Maradjunk annyiban, hogy Én röhögök rajtad, nem Te rajtam, nyomoronc.... :-))))
2010. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ezen a hozzászólásodon is jót röhögtem!:)))) A kérdésre még midig nem tudsz válaszolni te IQ bajnok!:))))) Azt mondod provokálsz, pedig csak kínlódsz, mert tudod, hogy nekem van igazam, ezért csak szitkozódni tudsz, ez annyira szánalmas, és nevetséges!!:))))Mindenki rajtad röhög. Ja, és kár válaszolni, nem vagyok már rád kíváncsi, kiröhögtem magam, és kiszámíthatóan kb. ugyanezeket a trágárságokat írnád csakk.:)
2010. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha neked van igazad Te szerencsétlen, akkor minek jössz ide vissza minden nap, és írkálsz szánalmas válaszokat, folyamatosan megpróbálva bizonygatni, hogy igazad van? :-)))) Ha így lenne, nem így cselekednél. Saját magad égeted minden egyes irományoddal. És annyira komoly, hogy szinte előre tudom, hogy mit fogsz írni, bírom az ilyen kiszámítható, sík gyökér embereket. Ilyenek nem nagyon vannak a környezetemben, jó látni, hogy az ilyen, mint Te, nemcsak legenda. :-)))) Ja, utánanéztem, hogy mikor, hol megy az a Mónika show, és megnéztem. Komoly. Miért nem jelentkezel? Tökéletes alany lennél, amúgy hülyére röhögtem magam az adáson, vagyis, nem tudtam, sírjak, vagy röhögjek. Amúgy, a névtelenségről meg annyit, hogy kettőnk közül Te vagy az, aki nem adott meg privát elérhetőséget. Persze, tudom, kamu e-mail címet bárki megadhat, de Én vagyok olyan kis jóhiszemű, hogy tényleg a sajátomat adtam meg. Nyugodtan írj nekem, szívesen válaszolok, szívesen felfedem neked, ki vagyok, és, ha szeretnéd, megadom néhány pszichiáter kollégám elérhetőségét, nagyon szükséged lenne egyre. A végén még eret vágsz az idegtől. Ja, Én nem vállallak, kezdek félni tőled. :-))))))))
2010. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!