Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha a 8 hónaposom ha a...

Nem baj ha a 8 hónaposom ha a TV be van kapcsolva akkor szereti nézni. Főleg ha zene megy benne. Nem árt neki? Képes a játékot is abbahagyni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 14:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj,az én lányom is imádja,

főleg a zeneadókat és nagyon szeret táncolni is... :)

2010. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Dehogy árt. Kislányom is gyakran bambulja a TV-t, bár, hozzáteszem, csak bizonyos dolgok érdeklik, néhány reklám (megvannak a kedvencek), egy két műsornak a bevezetője, illetve bizonyos videoklipek. Amúgy nem nézi, csak akkor kapja fel a fejét, ha valami olyan megy, ami tetszik neki. De akkor rendesen rámered, szerintem még levegőt sem vesz. :-))))
2010. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Köszi akkor megnyugodtam.:))

Nálunk is megvannak a kedvenc műsorok, klippek.:)

Csak azt hittem túl korai a TV felé való érdeklődés egy ekkora babánál.

2010. jan. 29. 14:10
 4/31 anonim ***** válasza:
És 6 hósnak árt e? Ő meg a bebe tv-t nézni teljes extázisba és kacag, beszél hozzá.
2010. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nem korai, kislányom kb. 3 hónapos kora óta rá van kattanva a TV-re. Eleinte nálunk is a Bebe volt a sláger, de egy ideje már nem érdekli, a pörgősebb dolgokra figyel fel. Egyébként a Bebe TV pont kisbabáknak van kitalálva a nagy alakok, és a lassú mozgások miatt, hogy le tudják követni.
2010. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg korai.gondolom le leszek pontozva mert más véleményen vagyok,de én úgy gondolom a tv.nem gyereknek való,pláne nem 3-7-8 hónaposnak,de még az én 1 évesemnek sem.az előttem szóló olyat írt,hogy már unja mert pörgősebb kell neki,pont ezért.nagyon sok,és számunkra észrevehetetlenek az effektek benne,és gyorsan váltakozik,és még több még több kell.én vállalom,hogy pici babát nem szabd tv-vel lekötni.bocs.de a véleményem írtam le.
2010. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem leszel lepontozva. Azt jó néhány "buta" anyuka csinálja csak, aki nem érte egyet a másikkal, gyorsan lepontoz, így jutottam én is 49%-ra, de nem érdekel:))) Ahány ember, annyi vélemény... Amúgy nekem is kétségeim vannak, ezért is kérdeztem. Nem akarom, hogy olyat lásson, amit még nem tud feldolgozni, pl. a tv villódzását. De a bebe tv-t néha napján majd nézheti, mert szemmel láthatóan élvezi.:)
2010. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sokan úgy gondolják, hogy ez a XXI. század és miért ne, de a babák szemének árt ha nézik a tv-t. Nem az a baj, hogy mit néz, hiszen ő még nem tudja értelmezni mit lát, csak vonzza a szemét a sok szín, hangok stb. Nekem doki mondta, hogy ne nézessem mert nem jó a szemének. Persze ha néha odapillant, ha épp a nappaliban játszik az más.
2010. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
előző vagyok még csak annyi, hogy persze hogy minden baba megbabonázva nézi, pont amiatt amiket leírtam, de ettől még tönkreteszi a kis fejletlen szemüket.
2010. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
az én babám is rá van kattanva sajnos, 4,5 hónapos. én azt szoktam csinálni, h amíg bent vagyok vele a nappaliban lefoglalom és nem nézi. ha viszont ki kell mennem akkor átkapcsolom rádióra, így a hang szól belőle, a képernyőn meg kékes minta van, ami nem villog.így nem érdekes neki, de mégsem a csöndben van.egyik nap tök nyugis számok mentek, még el is aludt rá.
2010. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!