Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabámnak szeretnék venni...

Kisbabámnak szeretnék venni egy babazenés cd-t. Olyat, ami ilyen nyugtató zene kifejezetten babáknak. Hol lehet olyat kapni, és kb mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem van egy, egyszer hallgatta meg, ha gondolod 500 ft-ért neked adom
2011. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én inkább bekapcsolnám neki a rádiót, valami oylan adóra ahol mindíg beszélgetnek (mondjuk Mária rádió, de nem a vallási dolgok miatt) abból legalább tanulja a nyelvet, és a szavak nem lesznek olyan idegenek neki.


Mellesleg anyám velem is ezt csinálta kiskoromban ;)

2011. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szinetár Dórának van egy babalemeze.

http://www.youtube.com/watch?v=ADpsyvWMXgs

2011. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
***** ezt töltsétek le,lányom nagyon szereti. (1éves)Egyébként én már láttam Brendonban is ilyen babazenés cd-t.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amíg kicsi, én komolyzenét hallgatok vele legszívesebben. valami barokk lágy zenét beraksz, sokkal jobbat teszel vele, mintha lebutított zenét nyávogó hangon hallgatna. néha már most is, később gyakrabban hallgatok vele Gryllus Vilmos dalokat, tökéletesek! bánom, hogy gyerekkoromban nem volt ilyen zenénk.


(bocs, ha szigorú voltam. de zenélek, és nagyon nem csípem a "gyerekeknek ez is jó lesz" zenéket.)

2011. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. máj. 28. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a youtube-on is találsz.... ráadásul ingyen van.


klikk ide: [link]

2016. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!