Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor várandósok voltatok...

Amikor várandósok voltatok babátokkal volt olyan zene amiket akkoriban hallgattatok?

Figyelt kérdés
és most is hallgatjátok és szép emlékeket idéz?.. :)
2011. máj. 31. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Vivaldi Négy évszakja, Griegtől a Reggel (ez különösen kedves, Greensleeves. Nagyon szerettem hallgatni meditációs zenét Gandalftól.

Neked vannak kedvenceid?

2011. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amikor terhes voltam, sokat néztem ment a háttérben a viva Tv.

Amikor ez a szám ment, a babám ritmusra elkezdett rugdosni!!

Azóta is eszembe jut mindig!:)

Most 13 hónapos!!


http://www.youtube.com/watch?v=pUeegKa8zVQ

2011. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Caramel: Lélekdonor.

Ha most meghallja, nevet, 15 hetes most

2011. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vettem baba CD-ket, kifejezetten pocaklakóknak és kisbabáknak szóló CD-ket... Óriási dühöngés volt odabentről és én is síkideg lettem.

Aztán újra a régieket (lánykorom rockzenéit) hallgattam, odabent minden rendben volt. Ha nagy ritkán szól a rádióban pl. egy csapda vagy egy Billy Idol, akkor mindig megkérdezi a 3 éves lányom: Anya, táncolunk?

2011. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nekem szinte mindíg ez szólt és erre a babám mindíg rugdosni kezdett nem tudom hogy tetszésből vagy nem tetszésből :)

ha ez a zene megy mindíg előjönnek az emlékek.

ezt a zenét amúgy a mihálynapi (debrecen)vásáron vettem még amikor 20 hetes lehettem ..

http://www.youtube.com/watch?v=m--bhTvMD_U

2011. máj. 31. 17:30
 6/10 A kérdező kommentje:

jah amúgy 14 hónapos a kisasszony :)

ha meghallja énekelget rá

2011. máj. 31. 17:31
 7/10 A kérdező kommentje:

a refrénjét imádtam a legjobban

nem tudom kinek mennyire tetszik az efféle portugál, vagy indián zene nem is tudom milyen :D

2011. máj. 31. 17:35
 8/10 anonim ***** válasza:

igen, azt olvastam, hogy fel fogja imerni és megnyugszik rá :) na én hallagttam is lelkesen minden nap uazt, komoly zenét is.

na mikor már megszületett, meghallgattuk ismét, hát úgy el kezdett sírni és azóta se szereti azokat, viszont tök más zenéket imád! napi 2 órát hallgatjuk :D csak azokat nem amiket pocakosan nyomattam :D

2011. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretjük a rock zenét, és terhesen is sokat hallgattam és lírákat énekelgettem a pocaklakómnak. Most, hogy megszületett, szereti a Tankcsapdát, a Sing-singet meg ilyesmiket, persze esténként nem ilyeneket énekelek neki. 100 folk celsiustól szoktam a Miki Manót és a Kisherceget énekelgetni, azokra megnyugszik. 10 hetes kislány.
2011. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lady Gaga Alejandro. Akkor kezdett sláger lenni mikor mentem szülni. Pont aznap gondoltam hogy milyen bugyuta szövegű egy szám. Mikor hazajöttem tiszta más szinben láttam, ez lett a kedvenc dalom. Rengeteget hallgattam mikor megszületett tavaly a babám júniusban. És mondtam is a páromnak hogy kiváncsi vagyok hogy mennyire fog esetleg "emlékezni" rá a bébi. És múltkor mikor épp az ment a rádióban rámnézett és mosolygott, mintha emlékezett volna rá.

Szeretem azt hallgatni most is mert a kisbébis korszakra emlékeztet. :)

2011. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!